Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Könnyű és gyors gyakorlatok...

Könnyű és gyors gyakorlatok otthon? Csak pár kilótól szeretnék megszabadulni!

Figyelt kérdés

Ma beszélgettünk az egyik osztálytársammal h milyen gyorsan barnul a karom a hasamhoz képest és ő mutatta h ja neki is...

Erre válaszoltam h azért én nem mutogatnám az enyémet ...persze csak így kedvesen,viccesen.

Erre hallom hogy mormogja hogy az én helyembe ő se mutogatná... Kedves igaz?

Ebből elhatároztam ,hogy feszesíteni/fogyni kéne!

Nekem elég nehéz mert szinte alig eszem, már nem tudok miből elvenni az étrendemből mert már anyám tömne..

165 centi és 58 kiló vagyok, nagy a mellem az tény és van pocakom is, de nem tehetek róla hogy husisabb alkat vagyok! ezvan! Tenni akarok érte...6-7 kilótól szeretnék megszabadulni! Otthon ez elvégezhető? Kondiba nem megyek mert túl sok nem túl kedves ismerősőm jár oda:/

Tippek? Gyorsan mer utálom hallgatni hogy kibeszélnek a hátam mögött...elhatározás megvan szóval márcsak az kéne hogy hogyan:D

Köszönöm mindenkinek és bocsi hogy elmeséltem az alapsztorit is:/

17L


2011. máj. 24. 20:43
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
szép történet és dicséretes h szeretnél tenni a jobb alak érdekében,sok sikert hozzá!kezd azzal h kicsit visszábbveszel a kajából,váltasz egézségesebb ételekre(nem ajánlom a drasztikus fogyózást,mert az általában nem vezet semmire).kis mozgás otthon,felülés,hasprés kocogás,csak ne várj 2 hét alatt eredményt,mert csalódni fogsz.kb annyi idő leadni a felesleget,mint felszedni *2.de azért hajrá!
2011. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban kell egy jó diéta, ami nem egyenlő a koplalással amit csinálsz. Leírok egy napi étrendet nagyjából (én ezeket szoktam enni, és nem éppen szigorú). Reggeli: tojásrántotta 1tojásból 2virslivel, tízórai: én kukoricapelyhet szoktam enni (elvileg nem éppen jó, de a zabpehely nem megy le a torkomon) ebből 50g-t nagyon kevés 1.5%os tejjel, ebédre halat vagy csirkemellet rizzsel (5dkg rizs, 10deka hal vagy csirkemell), uzsonnára valami gyümit szoktam enni, vacsira meg soványtúrót, de itt is mehet a csirkemell vagy hal valami salátával, a lényeg hogy este inkább fehérjét egyél. Ezek mellett pedig mozgás, aerob mozgás, pl bicikli, futás, lépcsőzés stb. napi minimum fél órában (egy héten legalább 4szer), és ezek mellett végezhetsz súlyzós edzést. 1hónap alatt már fog látszódni, de úgyis nemsoká vége az iskolának, szeptemberre szép alakod lesz ha ezeket betartod, és kitartasz.:)
2011. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon édesek vagytok köszönöm h nem fik*áztok!!(L)

Komolyan van rajtam egy tényleg nyúlfarknyi felesleg amit még a baráom is szeret(illik hozzám a picipoci azt mondja:D)

Nem koplalok komolyan..csak nem kívánom az ételt... nemtudom miért:/ Ma se ettem pl..ink le se írom még valaki kinyírxD nem egézséges stb.

Szóval mozgás miből mennyit? Mert hát nem mind1:D

(oh egy picit narancsbőrös a combom...most komolyan ezért utálni kell?-.-" elég ha feszesítem milyen gyakorlatokkal?)

Amúgymeg tényleg köszi a válaszokat ment a zöldkezecske^^

2011. máj. 24. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Tuti módszer a következő!!Tapasztalat,de félévenként egyszer lehet csk csinálni.A lényeg,hogy két óránként kötelező a következőket enned 4 napig.Nem sok a fogyás,kb 3 kg,de kezdő löketnek jó nagyon!

8.00 2 dl paradicsomlé

10.00 2 dl tej

12.00 2 db főtt tojás

14.00. 10 dkg párizsi

16.00 10 dkg köményes sajt

18.00 1 db alma

20.00 2 dl tej

Reggel a parlé és a tej felcserélhető,és 12 órától 16 óráig is felcserélhetők a dolgok.

Hidd el,ezt ha betartod,oké lesz.Majd írd meg a fejleményeket 4 nap múlva.

2011. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A két órás fogyikúránál kihagytam,hogy 3 liter mentes vizet meg kell innod,semmi más folyadékot!
2011. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én azt szeretném kérdezni,hogy a köményes sajt muszáj vagy lehet helyette más is?Milyet ettél te?Köszönöm a segítséget.A narancsbőrre a Pokriscsák féle 13napos diéta is jó,de azt gyerek mellett nehéz betartani,mert feszült leszek tőle.ki szeretném próbálni ezt a 4naposat.
2011. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nem eszel sokat, és egészségtelen ételeket, akkor szerintem ne azon próbálj változtatni hanem a testmozgáson. Én spec nem hiszek abban, hogy itthon 2-4 karhúzogatástól feszesebb lenne a karod, vagy fogynál tőle. Járj el futni szerintem ez a legjobb módja, ha nem akarsz kondizni, mert a futás megmozgatja minden testrészedet, főleg a hasadat és a lábaidat. Heti 3x eljársz 7km-t futni, akkor biztosan fogyni fogsz tőle. Aztán egy idő után bele is fogsz jönni, és magadtól elmész futni gyakrabban és szívesebben :) sok sikert!
2011. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!