Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aerob mogás nélkül fogyás?...

Aerob mogás nélkül fogyás? Sikerülne a fogyás aerob mozgás nélkül?

Figyelt kérdés

Jó lenne fogyni néhány kilót, úgy 5-6 kilót szeretnék leadni és szertém, ha feszesebb lenne a bőröm.

Az étkezés röviden, tömören:

- Naponta 2l folyadék (ásványvíz, 1-2pohár kristálygomba, gyógytea időnként).

- A rágcsálnivalókat, üdítőkeg elfelejtem. Házi sütikből is minimálisra csökkenteném a fogyasztát.

- 5x kevesebbet, változatosan eszek. Sok zöldség-gyümölcs, fehér hús, a szénhidrátot inkább háttérbe szorítom.


Nos, a mozgás. Nehéz kérdés. Az aerob mozgás nem megoldható, de tornázni szeretek. Hetente 4x tornáznék itthon, különböző fitnesz videókra (pl. Béres Alexandra, Rubint Réka stb.). Meg hetente 1x van 1,5 órás edzésem, meg 1x van 2 óra tesim.


Így is fogyhatok? Szerintetek eredményes lehet így is a 'fogyókúrám'?



2011. nov. 3. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem nagyon lassan fogsz fogyni,a videokat meg elöbb utobb birni fogod,és meg se fog kottyani a szervezetednek.ez olyan hogy én futópadon, emelkedön megyek másfél órát gyors tempóban,és már el sem fáradok.
2011. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy állítod össze az étkezésedet, akkor fogsz.
2011. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy állítsam össze az étrendemet?
2011. nov. 3. 12:18
 4/8 anonim ***** válasza:
olvasd el a builder.hu-n a direkt ezzel foglalkozó cikket, és az alapján menni fog.
2011. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én ugy fogytam le gyorsan hogy naponta lementem futni fél órát és egésznap csak vizet ittam meg gyumit ettem :) nekem segitett leadtam egy hét alatt 5kilót :)
2011. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
egy katonát meg kettéba.szott egy repesz, az 1 másodperc alatt 40 kilót fogyott. bár.. asszem az valamivel még a koplalásnál is károsabb volt, mert eléggé belehalt. de nem sokkal károsabb.
2011. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szalma Szabolcs válasza:
31%

Nos a torna nagyon hasznos. Ajánlom a szobakerékpárt is/ kinti kerékpárt.

Tudni illik hogy mindenfajta testmozgásnál kb. 30 perc után indul be a zsírégetés.

A táplálkozás is fontos, de a legfontosabb az aktív(nem egy héten kétszeri több órás edzés) testmozgás.

Sok sikert!

2011. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
például ez a fél óra utáni zsírégetés nem igaz, akkor vajon a többi feltételezés igaz?
2011. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!