Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hideg-meleg zuhany váltakozá...

A hideg-meleg zuhany váltakozása miért segít ha segít egyáltalán fogyókúránál/diétánál?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam sok helyen, meg hogy meleg fürdő nem ajánlott a léböjt kúra alatt. De nem nagyon értem, hogy miért:)
2011. máj. 27. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
inkább a léböjt kúra nem ajánlott. kivéve ha különböző vidám károsodásokat akarsz összeszedni, amik miatt majd öregkori napjaidban egy kisebb regény vastagságú receptet kell kiváltanod havonta. A fürdőnek meg nincs jelentősége a fogyásra.
2011. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem azt írtam, hogy szeretném megcsinálni, mert az edzésem miatt lehetetlen az energia szempontjából, csak ott olvastam róla:) de azért köszi!:)
2011. máj. 27. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Az elsö féligmeddig hülyeségeket ir.


A léböjtnek akkor van értelme, ha max. 2 napig tart, mert akkor átmossa a szervezetet és utána könnyebben megindul a fogyás, illetve nem kezd el hizni az illetö. De ez max. 1-2 alkalommal havonta ismételhetö, különben hiánybetegégek léphetnek fel.


A hideg-meleg zuhany meg nem fogyaszt, hanem feszesit, feltéve, hogy jól csinálják. Ugyanis minden alkalommal hideggel kell befejezni, mert különben nem ér semmit. A hideg-meleg zuhanynak azért van feszesitö hatása, mert a bör alatti izmokat tornáztatja, ezenkivül a vérkeringést is felélénkiti, ami az egész szervezetnek jót tesz.

2011. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
22:18: csináld csak a léböjt kúrádat bakker. Azon viszont érdemes lenne elgondolkodni, hogy a testépítők (és akik képesek végigolvasni a nagyjából 6 oldalra rúgó alapismereteket) megfelelő étrenddel és sporttal el tudnak érni 4-5%-os testzsírt. mindenféle léböjt, meg 90 napos, meg csokidiéta, meg egyéb agybarokkantságok nélkül.
2011. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a léböjtkúra nagyon hasznos! aki itt azt mondja hogy egészségtelen, meg hogy semmit sem ér, az max azért mondja mert nincs semmi ereje hogy megcsinálja és elkönyveli magában hogy egészségtelen. szóval csináld nyugodtan én is csinálni fogom! eddig csak gyümölcskúrákat csináltam de az is szépen megtette a hatását. senki sem mondta eddig hogy egészségtelen lenne, az összes orvos betegség esetén ezt ajánlja, és aki kipróbálta az csak jó tapasztalatokat mondott. szóval hajrá! ;)
2011. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ma 09:41-es: nem kell foglalkozni a testépitö haverral, ugyanis az vágómarha-hizlaló déitán van, és emiatt már elfogyott az agya nagyobb része, és nem tud gondolkodni, csak szajkózza a hülyeségeket. Ha 40 évesen szivinfarktust kap, meg a veséje felmondja a szolgálatot, akkor majd rájön, hogy a fehérje nem az egyetlen élelmiszer, és a sik folyadék meg zöldség-gyümölcs sokkal egészségesebb, csak akkor már késö lesz neki.
2011. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 escrogar ***** válasza:

istenem, az ostoba tömegek...


1. mi a célja a léböjt kúrának? kitisztítsa a méreganyagokat. soroljátok fel légyszíves, milyen méreganyagokról van itt szó, mert az orvostudomány nem nagyon ismeri ezeket (bár ti biztosan, ha már ilyen fensőbbségesen többnek érzitek magatokat).


2. 13:26:


körülbelül 0 tudásod van a testépítésről és a dietetikáról. kicsit vegyél vissza. vagy esetleg ne egyél fehérjét, aztán egy év múlva találkozunk a kórházban. én a szokásos vérvételre megyek, majd meglátogatlak az intenzíven...

2011. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!