Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hideg-meleg vizes zuhany...

A hideg-meleg vizes zuhany tényleg feszesít?

Figyelt kérdés

Aki próbálták, kérem írják le tapasztalataikat!

A gúnyos megjegyzésektől kíméljenek a webhurrigánok. :D


2009. dec. 21. 12:06
 1/8 A kérdező kommentje:
A fenekem a problémás terület. Ha minden este alkalmazom a fent említett módszert, feszesedhet, lehet látványos a javulás. Persze sportolok is, futok.
2009. dec. 21. 12:07
 2/8 A kérdező kommentje:

Még valami:

Azt is hallottam, hogy ha a fenekem és combom naponta masszirozást kap, az elraktározódott zsír könnyebben bomlik, és az is hatásos. Igaz ez?

2009. dec. 21. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A hideg-meleg váltó zuhany egészséges, mert serkenti a vérkeringést. Ha feszesíteni szeretnél, akkor tornázz is egy kicsit, mert az még jobban rásegít, illetve kaphatóak különböző feszesítő testápolók, nekem a citromsárga Garnier testápoló jött be.
2009. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :D
2009. dec. 21. 12:20
 5/8 A kérdező kommentje:
És előfordulhat, hogy megfázom tőle? Azért kérdezem, mert könnyen megfázom, nem szeretnék így vizsgaidőszakban megfázni.
2009. dec. 21. 12:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom még a zuhany mellé:

Keverj össze kávézaccot egy kevés olíva olajjal, és masszírozd a problémás területre (én az egész testemre szoktam).

Látványosan feszesít, és a narancsbőrt is eltünteti.

2009. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A váltakozó zuhanytól nem fogsz megfázni, hanem csak edzetebb leszel, elöször is a váltakozó höfok a vérkeringést fokozza (tehát kevésbé fogsz fázni), másrészt meg nem fütetlen helységben csinálod. Egyébként tényleg hatásosan feszesit, de a egy kis kiegészitö sport csak gyorsitja a folyamatot. A kávézacc olajjal meg nagyon jó pilling is, megéri mindenképpen.
2009. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hm, nagyon köszönöm. A kávézacc komoly? Soha nem hallottam még erről.

Kipróbálom.

2009. dec. 21. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!