Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet combról fogyni?

Hogy lehet combról fogyni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 20:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. máj. 30. 21:38
 12/24 anonim ***** válasza:
Bicigli elég jól megmozgatja az egész combot. Főleg hegynek fölfelé.
2011. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
ha ilyen vékony vagy, akkor minek akarsz még fogyni?! inkább híznod kéne! nehogy már még fogyózni kezdjél!!!
2011. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy gélt használok lokálisan a hasamon, szerintem hatékony, megpróbálhatod a combodon is. Emellett a szobabiciklit is ajánlom, soha nem volt olyan vékony combom, mint abban az időben amikor rendszeresen szobabicikliztem.

A gél neve:

Oliva Intensive Plus Thermo Activ Hot Gel. Kb. 1200 Ft egy flakonnal és sokáig elég.

Bekenem a felületet, körbefóliázom magam, és olyan 1-2 óráig hagyom hatni. Kb. 20 perc alatt felmelegszik, jó ha még betakarod magad egy takaróval, akkor gyorsabban. Először furcsa, mert szinte éget, de meg lehet szokni. A lényeg, hogy egyszerre csak egy testfelületen használja az ember, pl. csak combok vagy csak has, mert én a felmelegedés miatt teljesen rosszul voltam, mikor egyszerre használtam a combjaimon és hasamon.


Az üvegen ez van feltüntetve: zsírégető, folyadékelvezető, cellulitkezelő, alakformáló kozmetikai kezelésekhez.

2011. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Van egy olyan krém, hogy szűztea- nagyon csípős fogyasztó krém. Egy keveset kell a kívánt helyre kenni és hagyni, hogy kifejtse a hatását. Follpacckal körbetekerve a combot még hatásosabb. A kozmetikusok is alkalmazzák, ez a testtekercselés.
2011. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

nem lehet egy helyről konkrétan zsírt égetni, akárki akármit mond! ha sportolsz akkor a zsír mindenhonnan olvad le. ha a combodon van akkor onnan. kezd el valamit sportolni. de szobabiciklizés helyett menj ki a szabadba biciklizni, futópad, taposógép meg a többi szar helyett pedig menj el kocogni.


én kettlebellezek és nagyon jó! a zsír olvad le rólad, és mellékhatásként marha erős leszel, viszont nem lesznek nagy izmaid, sőt! ezért nem biztos hogy kilóban mérhető lesz az eredmény mert a zsír helyére izom kerül. kicsi, tömör és nagyon erős izom. én kb 11-12 voltam amikor elkezdtem (anyukám instruktor) most 14 vagyok (és lány) és senki meg nem mondaná rólam hogy az összes fiút lenyomom szkanderban. itt tudsz keresni instruktort: [link]

2011. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 N.Balu válasza:

Kerékpár, futás, kocogás. Feltételezem, hogy nő vagy.


De sajnos, mindegyik sportnak adott az a hátránya, hogy a megdolgoztatott izmok méretét is meg fogja növelni. Szóval, 'optikailag' nem fogsz annyit fogyni sporttal, mint koplalással.

2011. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 N.Balu válasza:

Egyébként az emberi test tényleg úgy működik, ahogyan az előttem szólók elmondták.


Csak nem az elejétől a végéig.


Na szóval, minden emberi testnek (nőknél csípőtájék, férfiaknál has) van egy 'kedvenc helye', ahová a táplálékkal bevitt, felesleges energiát, zsír formában, elraktározza. Ez az átlagos.


Viszont, ha fogyni akarsz, akkor azt nem lehet egyetlen helyről, azonnal ledolgozni. A kulcs: a jó vérkeringés.


A tested a már elraktározott zsírokhoz, csak a májadon keresztül tud hozzáférni, megenni, lebontani, elégetni. A májhoz a zsírok meg csak a vérkeringés segítségével jutnak el. Pont.


Az, hogy honnét fogysz, az nem attól függ, hogy hová edzel, éppen most. Hanem attól függ, hogy menyire edzettél, az utóbbi pár évben, évtizedben. Attól függ, mennyi hajszálér képes a combodból a májadba eljuttatni a zsírokat, amit a májad lebonthat.

2011. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Mc Arnie válasza:
Az egyik legnagyobb tévhit amúgy, hogy zsírt bárki és bármi izommá alakít. Sőt, a helyzet az, hogy egy kiadós fogyókúra (saját tapasztalat) bizony viszi az izmot is le. Ez van. A 20 tojásos rántottát reggeliző aratólegény bizony szálkásabb, tökösebb lesz, mint a joghurtbajnok! Ettől persze még lehet és kell is egészségesen táplálkozni.
2011. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Márpedig igenis lehet lokálisan fogyni!


A legjobb példa a hulahopp karika rendszeres használata. Szépen leviszi a derákról a felesleget, anélkül, hogy a tested bárhol máshol változna!

Senki ne mondja, hogy nem, mert mikor érzem, hogy kezd a derekam eltűnni, mindig előveszem a karikát, és mindig használ is. KIZÁRÓLAG a derekamról tünteti el a zsírt.

2011. jún. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!