Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet combról fogyni?

Hogy lehet combról fogyni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 20:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%
úgy ahogyan mindenhonnan máshonnan
2011. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem létezik lokális fogyás. Ez az egyik alapszabály, amit minden egyes diétánál elmondanak. Akarhatsz Te combból fogyni, valószínűleg nem ott fog meglátszani először. Diétázni kell és mozogni - akkor fogsz mindenhonnan fogyni, combból is. De olyan, hogy csak combból, olyan nincs.
2011. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

3 hónapja végzek kifejezetten olyan gyakorlatokat minden nap 1 órában, ami combformálásra (és fogyásra) megy rá. Egészen az utóbbi 2 hétig semmi eredményét nem láttam, most pedig mintha halványan látszana.


Egy ismerősöm a biciklizésre esküszik. Nem tudom mennyi ideig tekert, de sokat.

2011. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Az a baj h mindenhol nagyon sovány vagyok tényleg(167 cm és 41 kg vagyok)és ha diétázok akkor nem látszik sehol...

A combom meg nem illik a testalkatomhoz...

2011. máj. 29. 00:05
 5/24 Mc Arnie válasza:
100%
Sziasztok! Még vagy 6 éve 90 kg-ról 75 kg-ra fogytam, illetve 5 éve minden tavasszal lazán ledobok 10 kg körül. A kenyér, süti üdítő és alkoholmentes táplálkozás önmagában siker, vacsi persze max 0,1%-os joghurt! Disznó helyett csirke, krumpli helyett rizs. Ha éhes vagy, a nap bármely szakában alma, alma, alma (vitamint is pótol, táplál, folyadékot visz be, full univerzális)! Emellett természetesen mozgás: futás, úszás, bicikli, ha más nem, esti filmek alatt kis taposógépezés. Döbbenetes a hatás! Két-három lyukkal beljebb kell a szíjat fűzni, fenékben, combban, hasban egyaránt látványos, centikben mérhető a fogyás. Hangsúlyozom, magamon próbáltam ki, és 5-6 éve minden tavasszal bejön, ezért télen kis disznólkodás, karácsonyi "bezaba" is belefér, mert tudom, hogy tavasszal rend lesz.
2011. máj. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Csak hogy én 13 vagyok és anyucikám nem engedi az ilyen "durva" fogyókúrát :(
2011. máj. 29. 09:18
 7/24 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te már így is bőven alatta vagy a normálisnak. Itt sokan azt mondják a testmagassághoz mért -110 a kilókban mért ideális súly. Nálad már több mint 120 ez.
2011. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
49%
Csatlakoznék a hozzáértőkhöz. Nem létezik helyi zsírégetés.Legjobb gyakorlat a tányértologatás(el magadtól).Azonban van egy olyan teória mi szerint nagyobb izomfelület képes több zsírt égetni, de ez elenyésző mennyiség.
2011. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
Úgy gondolom ebben a korban még nem alakul ki az ember testalkata.13éve . 167 cm 41kiló Már magában is soványnak mondható. Nem kell aggódni.Nem biztos, hogy a zsírréteg sok a combodon, csak még a felsőtest nem érte el a megfelelő "méretét" A fent leírtak pedig nem durva fogyókúra, csupán megfontolt táplálkozás! Azzal is karban lehet tartania az embernek magát, ha legalább 5x eszik naponta és keveset. (délután ajánlott a kalóriaszegényebb étkezés)
2011. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
szobabicaj, futás, normális futás, evezőpad
2011. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!