Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha valaki addig fut amíg...

Hogyha valaki addig fut amíg el nem éri a neki megfelelő alakot és utána abbahagyja akkor ugyanolyan alakja lesz mint mikor nem is futott?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ilyen hülyén tettem fel a kérdést, de remélem azért értitek...

A válaszokat előre is köszönöm :)


2011. máj. 29. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az izmok egy idő után elsorvadnak, ha nem éri terhelés őket, illetve nem edzünk rájuk, szóval az izom is előbb utóbb eltánik, az étkezéssel kapcsolatban meg ha egészségesen étkezik és nem tömi tele magát akkor nem hízik vissza, de ha visszatér a régi életmódjához akkor lehetett akármilyen egészséges a fogyókúrája visszahízik.
2011. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :))
2011. máj. 29. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt úgy lehet jól megoldani, hogy a fogyókúrát átviszed egészséges életmódba, ergó, meghagyod a sok zöldség-gyümölcsöt, fehérjét, de simán eszel normális főtt ételt, tésztát is, ha úgy adódik. Fontos, hogy hetente, két hetente legyen egy súly ellenőrzés, és ha csak egy kiló is felkúszik, akkor azt komolyan kell venni. A sportnak is meg kell maradni, de ha mondjuk eddig heti 4szer futottál, elég 2szer menned, viszont ha többet eszel épp, lehet beiktatni plusz egy sport napot:)
2011. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. máj. 30. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ezek a válaszok nekem is hasznosak voltak, köszönöm nekik, és a kérdezőnek is, hogy feltette ezt a fontos kérdést :)
2011. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, majdnem megöltél. Épp vizet kortyoltam, mikr olvastam a kérdésed, amikr megjelent a fejemben, hog valaki elkezd futni, és sak fut, csak fut, amíg vékony nem lesz, és akkor aztán abbahagyja :D
2011. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D :D :D
2011. jún. 2. 13:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki sokáig fut, akkor messzire elér.
2011. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!