Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak kis mellű kövér nők és...

Vannak kis mellű kövér nők és nagy mellű kövér nők. Ha ugyanolyan súlyúak és egyformát fogynak, a nagyobb mellűnek akkor is nagyobb lesz a melle, mint a másiknak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez mi, találós kérdés? :D

Am igen, a nagyobb mellű kövér nőnek fogyás után is nagyobb marad a melle.

2011. szept. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
de arányában többet csökken a mellmérete mint a kismellű nőnek
2011. szept. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A mellben nagy mennyiségű zsírszövet van, tehát a súlygyarapodás és vesztés ezt is érinti, de alapvetősen a nők nem mellre híznak.
2011. szept. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én betegségből kifolyólag 130 kg-bol le fogytam kb-70-et.Igaz 184 cm vagyok

Akkor amikor kövér voltam akkora mellem volt ,hogy alig találtam magamnak melltartót,,utána jóval kisebb lett.

2011. szept. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem logikus..a kismellű is fogy belőle, a nagy mellű is, de végül a nagyobb mellűnek marad több. Bár a feszesség már vitatható.
2011. szept. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A súlyom 18 éves korom óta, tehát az elmúlt 13 évben 51 és 65 kiló között mozgott. Most éppen 58 kiló vagyok. Ellenben a melltartó méretem k.b. mindig ugyanaz, a kosár mérete stagnál (C), a körméret csökken vagy növekszik egy-egy méretet.
2011. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez jutott eszembe először, mint az elsőnek, h "és hány éves a kapitány". :D


Amúgy azért tejmirigyekből és egyéb szövetállományból is áll a mell, nem csak zsírszövet - bár tény, hogy arányaiban sokszor jelentős.

Szvsz ettől is függ.

2011. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, főleg, ha hasonló alkatúak, bár genetikai különbségek miatt egyénileg eltérő lehet, kinek hova szeret több zsírt tartalékolni a szervezete, és honnan válik meg tőle hamarabb/könnyebben, vagy mely részekhez ragaszkodik a legmakacsabbul. Az is simán elképzelhető, hogy azonos lesz a mellméretük.
2011. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 08:55-el értek egyet, 16 éves korom óta C kosaras a mellem, 65-80 kg között ingadoztam, de a C maradt, csak 80 kg-osan 90C kellett, most 65-el meg 80C (Egyedül terhesség, szoptatás alatt változott a dolog, 90D-s kellett, de az egy más dolog.)

Ha a 2 ugyanolyan súlyú kövér nő lefogy 20 kg-ot, attól még elég valószínű, hogyha az egyik B kosaras volt, a másik meg mondjuk D, akkor ez marad, csak a szám fog változni.

2011. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!