Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi taktika? Elárulná nekem...

Mi taktika? Elárulná nekem valaki? Nem értem!?

Figyelt kérdés
Ti hogy bírtok 60 percet(vagy még többet) egyhuzamban futni? Én 20 perc után levegőt se kapok már! Akarat erőm van, de ez nem megy! 60perc biciklizés dombos vidéken simán lemegy, de a futás... Mi a titkotok??
2011. máj. 30. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
mi sem futunk egyhuzamban annyit ..
2011. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

állóképességet kell fejleszteni, amit sok bicajozással elérhetsz. plusz nagy súlyfelesleggel fizikai képtelenség sokáig futni, és nem egészséges, nem tudom, rajtad mennyi felesleg van.

Amúgy én nemrég jöttem rá egy okos dologra.

Gyaloglással is lehet fogyni! Én most ezt csinálom, plusz, biciklizek.


Itt egy hasznos cikk, nézd meg : [link]

2011. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi! nincs rajtam sok felesleg! 162/59 kiló vagyok, jó lenne ebből 50kg-t csinálni! akkor lehet hogy marad a bicikli! plussz annyi futás amennyi megy!
2011. máj. 30. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
akik 60 perceket futnak azok már nagyon edzettek. kezdők még a 12 perces cooper tesztet is alig bírják lefutni (sokszor ezért nézek én is mikor egy két fogyni vágyó aki sosem sportolt leírja hogy majd minden nap fut 40-60 percet...) na ja ahhoz el kell arra a szintre jutni.
2011. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát igen kedves utolsó, ezért írtam ki a kérdésemet! Én is pont ezen akadtam fenn! Persze ha tényleg így megy nekik akkor oké, de nekem akkor is hihetetlen!
2011. máj. 30. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!