Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A káposzta leves diétát...

A káposzta leves diétát kicsinálta? És milyen sikerekkel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam, de nem bírtam sokáig, az eredmény gyomorégés, puffadás és mindenféle kellemetlenségek lettek. Nem fogytam tőle szinte semmit, vagy legalábbis messze nem annyit, amennyit szenvedtem vele.
2011. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mint annyi más, koplaláson alapuló diéta, nem eredményez tartós fogyást.
2011. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bix ***** válasza:

az időszakos diétákkal három baj van:


1:tömény szenvedés amíg csinálod

2:ha le is dobsz valamennyit miután abbahagyod rárepülsz a megszokott kajákra és vissza is hízod

3:nem fogsz mégegyszer nekiállni hetekig hónapokig megint szenvedni


arról nem is beszélve hogy a megfelelő vitamin, fehérje és ásványianyag bevitelt nem fedezi a káposzta...


életmódot kellene váltani, és olyan kajákat enni olyan adagban amit tartani is tudsz akár évekig, és persze a mozgás...

2011. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hasonló siker aránya van mint a molylepkeleves diétának vagy a krumplibogár böjtnek!
2011. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én csináltam. Egy hét alatt fogytam vagy 4 kilót hasból. Közben folyton fájt a gyomrom és fingtam.

Ez akkor jó csak ha gyorsan akarsz fogyni, mert pl. esküvő lesz vagy valami ilyesmi

2011. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én nem csináltam.
2011. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Manka68 válasza:

Szia!

Én is csináltam egyszer, pár kilót fogxytam tőle, mert vízhajtó hatású. Eleinte még ízlett is, de a végén azt mondtam, ha még egy kanállal le kell nyelnem belőle, visszaadom az egészet....

2011. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A káposzta magában zsírégető hatású! és hogy azt edd folyamatosan akkora hülyeség csak sűrűbben kell belevenni az étkezésedbe!
2011. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És mennyi ideig csináltátok?
2011. jún. 19. 22:11
 10/12 Manka68 válasza:
Olyan 3 napig bírtam. :-)
2011. jún. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!