Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a káposzta...

Próbáltátok már a káposzta leves diétát?

Figyelt kérdés
Kedves fogyó társak! Ma vagyok túl az első napon :) A káposzta levest én sok zöldséggel csinálom rántás nélkül, mert abban van liszt. Teszek bele ízvarázst, hogy finomabb íze legyen. Ma délben ahogy ettem majdnem vissza jött, de este már könnyebb volt. Úgy csinálom h gyorsan kieszem a zöldségeket, a levet meg egy húzásra megiszom. Így nem olyan hányinger keltő. Sok vízzel öblítem, hogy elfedje az ízét. Állítólag 7 nap alatt akár 6-7 kilót is lehet fogyni. Ki mit hallott róla? tapasztalatot is cserélhetünk :) 20/L (Én most 60 kiló vagyok, az 50 a cél)
2010. máj. 26. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Állítólag ha nem eszel fehérjét akkor a szervezet az izomzat leépül.

Állítólag baromi egészségtelen egész nap káposztalevest enni, mert nincs benne sem jó minőségű fehérje, sem összetett szénhidrát, sem többszörösen telítettlen zsírsav.

Állítólag heti 0,5-1kg zsírt lehet leadni, többet nem.

Állítólag ha valaki ennél többet ad le, az a vízháztartását borította fel, és az izomzatát áldozta be!


És tudod mi a legmegdöbbentőbb? Hogy ezek nem állítólag, hanem tényleg így vannak... csak hát észt nem lehet adni, azt össze kell szedni...


Edző

2010. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, első nap után rosszul lettem.
2010. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3. nap után orvoshoz kellett mennem, annyira puffadtam, begörcsöltem, vigyázz semmire nem jo
2010. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezeket a baromságokat, mint a káposztaleves diéta, amúgy ki találja ki?
2010. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

jajmááá már megint ez a hülyeség. most nem akarom ezerszer is leírni az egyoldalú fogyókúrák mennyire hatásosak. egy szóval:semennyire

éhezteted a szervezeted.


most nagy lelkesen felbuzdulva nekiállsz és csinálod de borítékolom neked hogy hétvégén ott állsz a hűtő előtt és majd mással tömöd magad. szóval ami vizet veszítsz is majd szépen jövőhéten zsírban felszeded. meg eleve mi értelme van olyan fogyókúrát csinálni ami olyan kajából áll amit nagy nehezen eszel csak meg???

egy kis utánajárással és ötletességgel nagyon jó étrendet össze lehet állítani olyan dolgokból amik nem hízlalnak (vagyis kevésbé)és azt egész életen át lehet tartani. tehát nem fogsz jojózni. de ha neked az kell hogy teljesen elzsírosodj a jojódiétáktól akkor hajrá. jövőhéten meg mehet majd a tojásdiéta..

2010. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20:28 tök mindegy ki találja ki, de ki az a hülye, aki majdnem kihányja, de azért eszi tovább? ;) áááááááá
2010. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
20.28 A lelkes feminapin@ magazinok és honlapok, és azok hozzá nem értő még lelkesebb olvasói!!! De már arra is rájöttek, hogy ha valami tiszteletteljes nevet adnak neki, akkor még jobban rágerjednek a cucukák! Pl. "ilyen-olyan klinika diétája" Ezek is nagyon mennek! Gondolja a zseni, hogy "fúúú bameeeeg klinyika írta akkó aztán csodászer!" Jobb esetben a klinikán nem is hallottak róla, poénosabb esetben a klinika nem is létezik :) Vagy csak pofátlanul az a neve, hogy "A párizsi klinika diétája" Ja.... van párizsban 85 kórház... muhahaha :) Így még azt sem lehet mondani hogy "Hálló jónapot, Pics@f@sz klinika? Monnyák má mög van maguknak ilyen dijétájuk? He?" :D
2010. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint ezt a diétát egy szívkórházban találták ki, ahol túlsúlyos embereket fogyasztanak vele szigorú orvosi felügyelet alatt, abból a célból, hogy műthetőek legyenek.

Ráadásul a káposzta erős vízhajtó hatású, és a szívbetegek hajlamosak vizesedni.

Gondolom, ez megmagyaráz mindent.


Egyébként nem értem, mi a gond a levessel. Én nem fogyókúrás célból főzöm rendszeresen, egyetlen titka van, normálisan meg kell sózni. (Jelzem, nem túlsózni!!! A normális mennyiségű só nincs hatással a fogyókúrára, a sok só meg egyébként sem tesz jót.) Egyébként semmi gond vele, egy nagyon jó zöldségleves, én meg imádom a zöldségleveseket, tele zöldséggel. Mondjuk akinek baja van az emésztésével vagy az epéjével, annak nem ajánlom, mert a káposzta, a paprika és a hagyma is puffaszt, és mindenből van benne bőven.

2010. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Imadom a kaposztalevest, teszek bele fuszereket, szerintem finom. Heti egy-ket napot szoktam enni. En is azt hallottam, h tulsulyosoknak fejlesztettek ki. Fedo alatt fozom, a vitaminok benne maradnak, a kaposzta rostos, igen, puffaszt, de sokkal egeszsegesebb, mintha ennel egy jo gulyast krumplispogacsaval. Akinek nem izlik az ne egye. Nekem izlik, en eszem, fogyok is tole, bar nem annyit amennyivel reklamozzak. Heti 1-2 kilo. Egyel mellette sztem sok salatat, ontet nelkul, csirkehust, mert a feherje elhagyasa tenyleg az izmok elvesztesehez vezet. Meg fuszerezd ugy ahogy szereted, esetleg tegyel bele hust, vagy en nem tudom. csinald finomra :)
2010. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy hülye lennék. Igenis sok eszem van. Főiskolára járok, emellett angol tolmácsként dolgozom. Tehát annyira hülye csak nem lehetek. A hűtős zabálósat meg nem hiszem, sosem szoktak falás rohamaim lenni. Pár éve csináltam savanyú káposzta diétát, akkor 5 kilót fogytam, ami nem is jött vissza. Most a fogamzás gátlótól híztam meg, három hónap alatt. Ezért szeretném leadni.
2010. máj. 26. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!