Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Év korlát az edzőteremben?

Év korlát az edzőteremben?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam rajta, hogy el kéne mennem, egy edzőterembe (futógép, stb...) mert mozogni szeretnék, de nem szabadtéren...És sokkal megerőltetőbben.

Kérdés: Bemehetek egy barátnőmmel a konditerembe, úgy, hogy 13 évesek vagyunk?(egyedül, csak ketten.)


2011. máj. 31. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak ugy tudhatod meg, hogy megprobaljatok. Ahova en jartam elvileg nem engedtek be senkit 14 alatt, gyakorlatilag meg szerintem igen. Neha nehez is megmondani, hogy hany evesek a tinik ebben a korban, szoval szerintem attol is fugg, hogy hanynak neznek. Szemelyit nem hinnem, hogy elkernenek.
2011. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bemehettek.:) Én is voltam már 12 évesen is,beengedtek.:)
2011. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :DD
2011. máj. 31. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:

ez akkora hülyeség, h tilos bemenni. inkább örüljenek, hogy vannak még mozogni vágyó fiatalok :D


simán mehettek, gondolom nem 100kg-os súlyt akartok emelni, hanem futópadozni, lépcsőzni, ellipszisezni :D


én is jártam 13-14 évesen konditerembe, ott a személyi edző a koromnak megfelelő edzéstervet csinált, és semmi bajom nem lett.


egyébként meg nem év korlát, hanem korhatár :P

2011. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a nem izomfejlesztő gépeket lehet használni, csak az erősítöket nem
2011. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jóó korhatár..xĐĐ Mert a GildaMax-ba pl. nem lehet bemenni 16 év alatt...

Amugy is csak 5-6kg felesleget akarunk leadni (Én: 151cm+51,5kg.Barátnőm:152cm,54kg)

2011. máj. 31. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!