Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sikerülni fog fogyni?

Szerintetek sikerülni fog fogyni?

Figyelt kérdés
64 kiló vagyok és a nyári szünetbe szeretnék fogyni mert nagyon zavar, most rászoktam arra, hogy nem reggelizek mert képtelen vagyok olyan korán enni. A tízórai joghurt + gyümölcsök és ilyen puffasztott búza lap. Az ebéd amikor 2 óra fele hazaérek, pulyka, csirke, a rizst imádom kukoricával. Uzsonna gyümölcs. Vacsora megint gyümölcsök joghurttal és olyan puffasztott rizzsel ami olyan lapocska. Inni vizet, és zöld teát iszok. Lefekvés előtt megiszom 1 citrom kifacsart levét. Szerintetek mennyit tudok majd ezzel fogyni? És ha valami nem jó leírnátok a hibát benne, vagy h ti mit javasoltok az helyett ami nem jó?? Előre is köszi :)
2011. jún. 1. 15:49
 1/4 anonim válasza:

Szerintem mozogj mellette, és akkor tuti sikerül!:)

Este pedig a joghurtot hagyd ki, és inkább zöldségféléket egyél.

2011. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:
én reggelire tennék egy kis zabpelyhet, estéről meg levenném a hamletet, ez a puffasztott risz korong, a rizs alapvetően szénhidrát. estére túlnyomó részt fehérjét kéne bevinni. a többi jó csak mozgás is kéne
2011. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Este egyél inkább fehérjét, pl 1-2szelet párolt csirkemellet magában vagy zöldséggel, vagy sovány túrót. Ezek mellet mozoghatnál is, vagy nemtudom hogy mozogsz e mert nem írtad, napi 1 óra séta, bicikli, futás. Persze nem muszáj de jó kiegészítőnek.
2011. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget, igen szobabájkom van :D azzal nyomom fokozatosan emelve a tenpót :D:D köszi a segítséget
2011. jún. 1. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!