Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék kb 6-7kilót,...

Fogyni szeretnék kb 6-7kilót, így sikerülni fog?

Figyelt kérdés
A mai menüm eddig 1 kefír, 1műzli szelet, 1 zacsi (100g) gabonatallér (293kcal; fehérje 9,2g; CH 58,1g; zsír 2,8g; élelmi rost 14g), egy harmad tányérnyi paprikáskrumpli fejessalátával. Ez sok így? Még estefelé eszem egy doboz kefírt, és előtte még ha megéhezem, egy puffasztott rizst. 165cm és 68kg vagyok.
2009. máj. 5. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez így sehogy nem az igazi, bár annyira nem is rossz.

Már csak a fehérjebevitelt nem látom mert ami ebben van az kb semmi.

2009. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor eszem több húst meg ilyeneket:D
2009. máj. 5. 16:03
 3/9 anonim válasza:
TESTEDZÉS! Mindennapi vagy hetente legalább 3x-i edzés! Csak sporttal lehet igazán lefogyni! Nem azzal, ha előírt kajákat eszel.. az nem az igazi. Főleg ha tinédzser vagy, kell a táplálék a szervezetednek,de ha felnőtt vagy,akkor is! A túlsúlyosaknak kell megválogatni nagyon-nagyon az ételeket, viszont ha eddig normálisan táplálkoztál( normális alatt azt értem, rendes reggeli.. szendvics, vagy gabonapehely, vagy valami. Normális kiadós ebéd,kis uzsonna, kis vacsora hat előtt.), akkor jó az. Még egyszer mondom: CSAK A MOZGÁS SEGÍT IGAZÁN MINDENKIN!
2009. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is, végülis igazad van, de szerintem fontos a kajákat megválogatni. Amugy nem vagyok már tinédzser:)
2009. máj. 5. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:

suendvics diétában? Max ha teljes kiőrlésű kenyér, amúgy felejtős...

Hat után nem enni? Ez megint hülyeség. Lefekvés előtt 1-2 órával már ne nagyon egyél de ez a 6-óra ez abszolút vicc kategória.

Az a baj hogy bekerültek ezek a "6 után nem enni dolgok" a közhiedelmekbe és mindenki elhoszi még ha nem jó semmire akkor is.

2009. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia finom az a gabona tallér ??mert én még nem mertem venni mert nemtudom milyen lehet
2009. máj. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nincs sok íze, de legalább nem kapok rá nagyon, és nemzabálok fel egy raklappal belőle. Ahhoz képest hogy fogyis kaja, elég jó.
2009. máj. 5. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:
köszi akkor sztem veszek holnap
2009. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
6-7 kiló? nekem 1 év alatt, heti 3 futás a János-hegyen, probiotikum szedése, ami helyre rakta az anyagcserémet, soksok zöldség és gyümölcs, alig hús, inkább hal, önismereti tréner és egy szerető barát.Tudom, nem a legcsábítóbb, de így egészségesen, sőt, kicsattanó egészséggel és végig csúcsformában fogytam ennyit. Sokszor voltam morcos és türelmetlen, amiért nem gyorsabb a dolog, de így 1 év távlatából jobban nem is lehetnék. Te se rohanj, élvezd ki az átalakulás minden percét! Azt edd, ami jólesik, ezzel csak azt éred el, hogy életed főszereplője a diéta lesz... ami nem jó. Egyél egy nagy cézár-salátát ebédre mondjuk pörkölt helyett, vacsorára ne 5 palacsintát, hanem egy könnyű kompótot vagy ilyesmiket.. a gabonatallértól nem fogsz lefogyni.És soksok mozgás!!! kedvenc számok be a discmanbe vagy mp3, és irány! ez a legolcsóbb de számos lehetőség közül választhatsz. :-)
2009. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!