Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zabpehely jó reggelire?...

Zabpehely jó reggelire? Milyet szoktatok venni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem eszem, még ha egészséges is, mert nehéz elrágni, és fura íze van. Szerinted nem? Vagy csak én vagyok így ezzel?
2011. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon régen ettem már :D :)
2011. jún. 1. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem finom, én tejjel és gyümölccsel szoktam enni, bár nem túl gyakran, ugyanis engem egyáltalán nem telít el. Ha azt reggelizek, mindig éhen halok nem sokkal utána, pedig állítólag nagyon laktató és egészséges. Csak nálam nem működik. :D

A márka változó, sok különbség nincs köztük, nagyszemű zabpehely vagy valami hasonló a neve.

Szerintem próbáld ki, lehet belőle kását is főzni vízzel, csak azt én nem bírom megenni.

2011. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
dmben van ALANATURA rizsszirupos naggyonjó! imádom.. de énis éhes vagyok tőle, általába megeszek 200 grammot
2011. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a Spar-osat veszem, 500 g 169 ft asszem. És 50 g-ot eszek reggelire 1,5 dl tejjel, 1 kicsi ek. mézzel és fahéjjal.
2011. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én a sima kisszeműt vagy a nagyszeműt veszem a lidlben 200ft-ért, sima natur

vagy felfőzöm kásának és gyümölccsel, joghurttal megeszem vagy szója/rizs/tehéntejjel, kefír, joghurt

vagy hogy teszek hozzá kis fahéjat, natur kakaóport, mákot, kókuszreszeléket, különféle magokat, kis mézet, lekvárt

2011. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én szoktam zabpelyhet reggelizni. Sima tescos vagy lidl-es kilosat veszem, nem tudom mennyit eszem belőle naponta, nem mérem. Teszek bele mazsolát, valami gyümölcsöt pl kiwi vagy eper, vagy reszelt alma, ha van akkor aszalt áfonya vagy banánchips és leöntöm joghurttal. nyami.
2011. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát mi most tervezzük, hogy ilyen zabkekszet sütünk, olyat, amit a boltba kapni (győri édes-féle) csak kevesebb szénhidrát, és mégiscsak házi, tudod mi van benne, és azt raksz bele, amit akarsz :) szerintem nézz körül a neten, van pár recept, és egyszerű megcsinálni. Egyszerre kisütsz vmi 40 darabot, és egy reggelire 3 db-ot bekapsz, sokáig elég így :) én ezt tanácsolom
2011. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!