Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlsúly, "mit kezdhetnék vele"?

Túlsúly, "mit kezdhetnék vele"?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.(most nem kell h most akkor takarodj mert kicsi vagy stb.. mert nem vagyok az:'DD)

van rajtam elég sok felesleg 161 centi vagyok és 65 kg..

Hogy tudnék fogyni úgy,hogy azért a kaját ne vonjam meg magamtól tulzottan,tehát,hogy semmi féle komplikáció gondolok itt: gyomorfal lemarás ugye ha nem jut a szervezet ételhez..

valaki segítseen.. és nem szidni kell köszii:)


2010. dec. 14. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudod az lenne a legjobb, ha a mamad megvaltoztatna otthon az etkezesi szokast pl., mivel O a hazi, illetve a csaladnak a szakacsa!

Ne egyel zsirosat, es ne fogyasz uditot. Fozelekeknel a tejfolt lekell cserelni joghurtra pl. Nem ismerjuk az etkezesi szokasodat, s az eletmododat, igy eleg nehez segiteni.

Talan ha irnal errol bovebben?

2010. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem abban a korban vagy,amikor még nyúlni fogsz,szóval a tested megváltoztatására ez nagyon jó időszak lehet. Én sem voltam egy soványság 168 centihez 70 kiló voltam,mikor annyi idős voltam,mint te,és a ballagásom előtti februárban gondoltam egyet,hogy a ballagásra lefogyok. Ezt én úgy értem el,hogy minden másnap végigcsináltam egy 45 perces elég kemény edzésprogramot,a reggelim mindig kiadósabb volt,az ebédmennyiséget kb. 2/3 részére csökkentettem,vacsira már csak almát,joghurtot,vagy 3 darab virslit csak mustárral,egy kis müzlit ilyesmiket. Pékáru csak a reggelimben szerepelt,és az is csak max. 1 kifli,vagy zsemle volt,nem ittam üdítőket,csak sima vizet,és azt is sokat,semmiféle édességet,ha édességet kívántam,akkor csináltam egy kis gyümölcssalit,és ezt leöntöttem egy pohár joghurttal. 4 hónap alatt lefogytam 58 kilóra. Nekem ez vált be. Neked pedig sok sikert,és még több kitartást az elhatározásodhoz! :)


25/N

2010. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
De legalább okos vagy! Én nemrég voltam korházba mivel nem ettem rendesen és azt mondták ha később megyek műteni kellett vna mer a gyomsav szétmarja a nyelőcsövem szal így van nehogy megvond magadtól a kaját mer rosszul jársz. Ésszel ahogy az 1. válaszoló írta tökéletes. Sok sikert a fogyáshoz!
2010. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott,hogy 1 héten hányszor és mit sportolsz?
2010. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

heti 3x van egy 45 perces tesiórám emelett heti másfél óra szertorna heti 4 óra floorball.


hát igazából reggelire nem nagyon szoktam enni,amikor megjövök suliból akkor eszek de szerintem nem viszem túlzásba csak az a baj,hogy este 6 után is szoktam enni de ezt próbálom elvonni magamtól vagy maximum 6 óra után márcsak egy joghurtot gyümölcsöt..köszönöm a sok tanácsot:)

2010. dec. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!