Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Scitec - Perfect Fatloss...

Scitec - Perfect Fatloss tapasztalatok? Megérte? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Már 3 hete diétázok (több kisebb étkezés, megfelelő időben megfelelő kaja, kb 3-4szer ettem ezalatt 1-1 csokit vagy túrórudit,szóval igyekeztem nagyon:) ) és a sportra is megpróbáltam időt szakítani amennyire tudtam (szobabicikli, Rubint Réka). Jelentős eredményt még nem vettem észre sem kilókban, sem a tükörben. 165 centihez vagyok 64-65 kg, szóval nem olyan nagy a túlsúlyom, inkább a szokásos has-comb probléma áll fent. A barátom javaslatára,(meg az eladóéra) szaküzletben vettem egy Scitec nutrition - Perfect fatloss zsírégetőt 2 napja, napi 4et szedek, az étvágyam elég rendesen lecsökkentette és napi 2szer edzek (elég lusta vagyok, de most nagyon elhatároztam magam, ha már ennyi pénzt ráfordítottam). Szóval a lényeg, hogy tudtok-e javasolni valamit még ezen kívül, meg a véleményetekre lennék kíváncsi, milyen eredményre számíthatok a hónap végére. (nem szeretnék több pénzt fordítani ilyen cuccokra, viszont a diétát tartanám meg edzenék is) Bocsi, elég hosszúra sikeredett, csak gondoltam leírok mindent ami ide tartozik.
2011. jún. 2. 21:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
80%

Hogy én mit eszem az ne érdekeljen. Amúgymeg naponta fél kiló csirkemell az alap nekem...

Nem tudom mit vagy kiakadva, TE kértél tanácsot, én pedig elmondtam mi a gond. Ezzel a táplálkozással NEM lehet fogyni, de ez gondolom már te is észrevetted. ha már testépítőknek szánt zsírégetőt használsz, akkor nézz utána mik az alapjai a testépítők táplálkozásának/diétájának....

2011. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!