Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni, meg...

Le szeretnék fogyni, meg tudom csinálni ezzel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 172 cm, 62 kg vagyok és vegetáriánus (de tejtermékeket és tojást eszek). A lényeg az, hogy szeretném formába hozni magam júli elejéig, mert akkor megyek nyaralni Olaszországba. 5-6 kilót szeretnék fogyni, és ha tudom, akkor folytatni, mert a BMI szerint 53 kiló lenne a legkevesebb, ami még a normális kategóriába tartozik. Azt tervezem, hogy mostantól csak gyümölcsöket és zöldségeket eszem, illetve olyan dolgokat, amik nem olajban sülnek (pl: főtt tojás). E mellett szeretnék heti 5x eljutni kondiba kardiozni, de ha bírom, inkább többször). Szerintetek sikerülhet? És ha tudtok, küldenétek olyan linkeket, amiben vega diéták vannak, hogy tudjak onnan ötleteket meríteni, mit készítsek magamnak, nem követném a diétát, mert tapasztaltam, hogy az nekem nem megy, csak ötletmerítés céljából, vagy ha nektem van valami receptetek akkor azt is szívesen olvasom. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 3. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A heti 5 kardió már így sok szerintem, max. 4 legyen, minden 2. nap szünettel. Vega ételek:

zabkása édesítővel, fahéjjal, gyümölcsökkel pl. eper, cseresznye

túró leöntve natúr joghurttal, gyümölcsökkel, édesítővel, fahéjjal

natúr joghurtból 'mártogatós' (raksz hozzá mindenféle fűszert, hogy finom legyen, pl majoranna, bors), hozzá répa, zeller, pászka/korpás keksz

túró, főtt tojás, mellé paradicsom, uborka, korpás keksz

feta sajt v mozzarella natúr joghurttal és zöldségekkel, pl. retek, paradicsom, csírával

főtt brokkoli/karfiol, mellé feta sajt és egy natúr joghurt

Hirtelen ilyesmik jutnak eszembe, remélem segítettem.

2011. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
normál testtömegből nem fogyni kell, hanem sportolással formálni magadat...a lényeg meg a testzsírszázalék, heti 5 edzéshez kell normális étkezés és a tömeged is nőni fog, annak ellenére, hogy karcsúsodsz majd
2011. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hiába formálja magát sporttal, ha ott marad rajta a zsír amit nem ad le. Nem fog nőni a súlya és karcsúsodni egyszerre.
2011. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
GregX, teljesen normális a testtömege, nyilván a testzsírszázaléka is ;)
2011. jún. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerinte van rajta felesleg, így látatlanban nem tudom megmondani igaz-e, így elhiszem neki :)
2011. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nagyon! :)

Hát abban biztos vagyok, hogy zsír van rajtam bőven, csak az a baj, hogy nem egyenlően, mert míg a derekamon meg a hátamon semmi zsír nincs a combom meg a karom tele van szóval nem valami esztétikus. Muszáj lesz rendbe kapnom magam.

2011. jún. 4. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!