Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta eszek valami kis...

Ha naponta eszek valami kis édességet (kis darab csoki, süti, egy csokis keksz...), és mellette tornázok is, akkor ez meg fog rajtam látszani? Vagy narancsbőröm lesz tőle?

Figyelt kérdés

Egyébként 165 cm és 48-50 kg vagyok, nincs rajtam felesleg, sokak szerint vékony is vagyok, csak érdekelne;)

Az őszinte és normális válaszokért előre is köszi;)

Egy 16 éves lány


2008. aug. 18. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Véleményem szerin a narancsbőr nem konkrétan az édességtől alakul ki,hanem azoktól a tartósítószerektől mérgektől amit a szervezet nem tud lebontani hanem körülveszi zsírsejtel és elraktározza,ez pedig nem csak csokiban van.Arra figyelj hogy jó minőségü csokit vegyél ami nem túlédes és kakaóvajjal készüljön ne növényi zsírral/kevés ilyen van sajna/és probálj olyan termékeket választani hogy minél kevesebb legyen benne az e-adalék,mert ezek amik elraktározódnak.
2008. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ;)
2008. aug. 19. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!