Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 és fél hónap alatt 10 kiló...

2 és fél hónap alatt 10 kiló mínusz?

Figyelt kérdés
Augusztus közepén utazunk külfödre, addigra szeretnék leadni 10 kilót. Jelenleg 76 kg vagy 172 cm-hez, kb 65 kilósan nagyon jól éreztem magam. Szerintetek reális ez az elképzelés? Naponta egy órát bringázok, emellé hetente 2-3x beiktatnék fél óra futást is, és már egy ideje igyekszem odafigyelni az evésre is. Ez sajna még nem tökéletes, de sokkal egészségesebben eszek, mint előtte. Mi a véleményetek? Reális az elképzelésem?
2011. jún. 4. 13:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Írta valaki a 90 naposat privátban. Köszi a választ, de én nem hiszek az ilyen csodadiétákban.
2011. jún. 4. 14:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem sikerült kb.ennyi idő alatt -10kg-ot leadni, de kemény volt. De ha már 5 lemegy akkor is jobban fogod érzeni magad a furöruciban
2011. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mesélnél kicsit arról, hogy mit hogy csináltál? Nem a fürdőruci a lényeg amúgy, hanem hogy kint olcsón lehet jó minőségű ruhákat kapni, és kicsit felújíthatnám a ruhatáram.
2011. jún. 4. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:

a mozgás jó, én is bringázással fogytam anno, bár nagyon sok feleslegem volt, amiből ugye könnyebb :D


a tésztát felejtsd el, üres kalória, nem laktat, és jobban hízlal mint bármi más.

cukros löttyök, édességek ohne, helyette gyümölcs(lé), saláta, hús, főzelék.

jah, és minél kevesebb kenyér, pékáru.

2011. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!