Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 és fél hónap alatt 9 kiló...

2 és fél hónap alatt 9 kiló mínusz teljesen irreális?

Figyelt kérdés
ötleteket is várok legjobb módszereket. Főleg kajálásra. mivel minden nap 1 órát aerobikozok sport megvan. vagy kéne még mellé beiktatnom vmit? fussak?
2010. ápr. 1. 17:03
 1/7 anonim válasza:
52%
3 hónap alatt 23 kilót fogytam.
2010. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rólam is lemegy simán 10 kiló ha bele húzok:) Előző hogyan sikerült?
2010. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az teljesen okés. Én is 25-t fogytam 3 hónap alatt, két éve. Szénhidrátmegvonás és kész. Egy gramm sem jött vissza, persze nem zabálok fel három tábla csokit egy nap, és rendszeresen mozgok, nem kocogok, nem lötyögök, tényleg mozgok.
2010. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reális, ha 200 kiló vagy.
2010. ápr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egy hét alatt fogytam 7kilót szal nem:DD
2010. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jó arány. Ne akarj gyorsabban fogyni!Később még lehet lassulni is fog, de az a lényeg, hogy ne add fel!!!

Meg lesz az eredmény :-)

2010. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Első vagyok.90 kilóról fogytam le 67 kilóra.Teljes szénhidrát és cukormegvonás volt.Tehát nem ettem kenyeret tésztát rizst meg semmi olyat amiben liszt volt és cukor.Viszont ezek nélkül is rengeteg ételt ellehet készíteni.Rendszeresen kijártam futni. fél év alatt 10 kiló visszajött de most egy hónap alatt leadtam 5öt szóval a súlyom most olyan 73-72 között mozog, viszont én a fogyást követően abbahagytam a futást.húsvét után újra elkezdem mivel úgy érzem még a tanulás is jobban ment.Sok sikert!


17/F

2010. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!