Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy a...

Hogyan érhetném el, hogy a lehető legrövidebb idő alatt tartós és látható fogyáson, "haslaposításon" menjek keresztül?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok, 60-61 kg, 19 éves, lány

legalább 5-6 kg-ot szeretnék leadni


2011. jún. 4. 17:15
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kedves kérdező!


A válaszadódnak tulajdonképpen igaza van, bár nem volt túl kedves... Nekem is hasonló problémám van: én nagyon vékony vagyok, de a hasam nagy és még fel is puffad az étrendemtől (de néhány kajáról egyszerűen képtelen vagyok lemondani). Próbáltam aerob edzést, gyorsítani az anyagcserémet, minőségileg turbózott de mennyiségileg visszafogott diétát követni, azonban ezzekkel csak azt értem el, hogy mindenhonnan lefogytam azt a kis zsírt is, amitől nőies voltam (először természetesen a mellemről, aztán pár hét után megláttam az egykor szép popsim maradványait is :( ), a hasam pedig vígan dülledt tovább (gondolom babaháj lehet, vagy hasonló)... :( Az edzéseket abbahagytam, visszapakoltam 1-2 kilót, és új módszer után kutattam.


Legújabb módszerem, ami úgytűnik, hogy használ (eddig -1 cm 3 nap alatt): Vettem egy narancsbőr elleni, karcsúsító és feszesítő zselét, ezzel bekentem a hasam és befóliáztam. A fóliát kb 2 óráig rajthagytam, és ez alatt, mikor már éreztem a bizsergést (kb 10-15 perc), haspréseket csináltam és különféle enyhe aerob gyakorlatokat. Hogy ez miért jó? Mert a gél serkenti a vérkeringést és kicsit "meglazítja" a zsírréteget azon a területen, ahol alkalmazod, így a gyakorlatok során a zsírt főként onnan égeti el a szervezet, mert könnyebben hozzáfér. Aerob edzés szabálya: min 30 perc kell, mert csak ekkor nyúl a szervezet a zsírhoz, és nem szabad annyira megerőltetni magad, hogy lihegj közben. Lehet, hogy a gél ezt az időt is csökkenti, mert elvileg "felmelegíti" a zsírréteget, és a 30 perc is többek között erre szolgál. Nem tudom, mennyit lehet ezzel a módszerrel karcsúsodni, de még folytatom az edzést és meglátom.


A másik lehetőség, amit talonba tettem: UH kavitációs zsírbontás (csökkenti a zsírsejtek számát). Sajnos kicsit drága és nem vagyok biztos benne, hogy tényleg működik, de legalább még kozmetikai módszernek lehet felfogni. Ezt csak akkor fogom kipróbálni, ha:

1) Nem megy jól a géles módszer

2) Mivel túl sokat fogytam, lassan híznom is kell majd, és ha a hasamra hízom vissza, akkor nincs más hátra, a sejteknek pusztulniuk kell! :) (de mindenképp zsírleszívás nélkül) Túl sokat öltem már ebbe ahhoz, hogy így maradjak.


Remélem segítettem ezzel a hasonló problémával küszködőkön. Emellett szívesen várom az egyéb ötleteket is, ha valakinek bejött egy másik módszer.

2012. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
jajj, még valami ami nagyon fontos: sok-sok tiszta, mentes vizet inni a géles edzés alatt!! (én kb 6-8 decit szoktam a két óra alatt, de még utána is igyekszem minél többet inni) Ha méreganyag szabadul fel, ez segít üríteni!
2012. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!