Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék a derekamból...

Hogy tudnék a derekamból leadni? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Sajnos szinte minden felesleg a derekamra megy. Lemértem, a kerületét, 75 cm. Ezt nagyon soknak találom és az alakomon is nagyon sokat ront. A csípőmmel viszont semmi gond nincs. Ha tudtok légyszi írjatok gyakorlatokat, amik otthon is könnyen elvégezhetőek és/vagy olyan sportot, amik tényleg segítenek ebben és könnyen elérhetőek.
2011. jún. 4. 21:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehagytam, hogy 160 cm és 50 kg vagyok.
2011. jún. 4. 21:09
 2/9 anonim ***** válasza:

futás, úszás, mind jó kis zsírégető sport.

velem is ez a helyzet, a hasamra hízok. :S

2011. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi:), nyáron majd többet fogok úszni. Viszont nem futhatok a térdem miatt, pedig azt is szeretem:S
2011. jún. 4. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
A legolcsóbb és hatásosabb zsírégetés: fogod a partvis nyelet, vagy a felmosó nyelet és a derekadnak támasztod. Terpeszállás és jobbra-balra forogsz, faragja a zsírt.
2011. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Hulla-hopp karika.
2011. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
VAgy hula-hopp karika? :D Bocsánat, nem sűrűn írom le ezt a szót és nem tudtam hogy írják helyesen!
2011. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sztem hullahopp karika:D

Köszi a válaszokat, kipróbálom amiket írtatok.

2011. jún. 5. 20:41
 8/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2011. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16 és fél.
2011. jún. 11. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!