Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hopgyan dolgozzam le az oldal...

Hopgyan dolgozzam le az oldal hájamat? Milyen gyakoprlat? Vagy futááás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Külön az oldaladat nem tudod fogyasztani, azt a szervezeted dönti el, honnan épít le zsírt.

Bármilyen mozgás megfelel, érdemes a legnagyobb izmokat (hát, kar, láb) dolgoztatni, de futni csak akkor fuss, ha amúgy nem túl nagy a súlyod, nehogy szétmenjenek az ízületeid!

2011. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
173 cm vagyok és 58-59 kg.. 55 szertnék lenni nincs sehol se nagy hájam csak kicsi... arra lenné kiváncsi hogy tudom hogy a hasat mega combot futással lehet vékonyítani de ez az oldlhurkára is vonatkozik? vagy arra gyakorlat kell?
2011. márc. 9. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Az imént lett elmondva, hogy nem határozhatod meg, honnan menjen le zsír :). Nem onnan megy le, amit megmozgatsz, így pl nagyon nincs értelme törzskörzést csinálni, mert ezzel nem fog lemenni. Igen, fuss pl., az egy jó mozgás. De megfelelő étkezés is kell ahhoz, hogy lemenjen a felesleg.
2011. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

fekudj az oldaladra es a kezedet(amire ugymond ra fekudnel:P) nyujtsd ki felfele a fejed fele. A labaidat is nyujdsd ki es emeld fel ugy,hogy kb 10 centire legyen a foldtol mind2 labad,(de a csipodtol fele maradj a foldon) ezutan a felso labad emeld a magasba(amennyire csak tudod)es tatrsd ott kb 20-30 masodpercig:P utanna le(ott is tartsd egymas mellet a ket labad kb 10 masodpercig) es vissza:P es ezt ismeteld minimum 15x (es figyelj ra h a masik labadat ne ted le a foldre:P (azt tartsd vegig 10 centire a foldtol,mert igy hatasosabb ). Majd erezni fogod a hatasat:D nekem ez bevalt;)remelem neked is segit:)

ha nem magyaraztam erthetoen akkor majd irj es megprobalom meg 1x ;)

2011. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is van pici oldalhájam (166/53) és én futással szoktam eltüntetni.
2011. márc. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Futás a legjobb rá szerintem is. :) Nekem így decemberig csusszant fel 5 kg és előjött pár pici hurka oldalt :D Január eleje óta diétézom és futok 2 naponta 45 percet és -5 kg, ezek a kis hurkák mentek le nekem legelőször, elég hamar :)
2011. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!