Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mekkora a napi szükséges...

Mekkora a napi szükséges kalóriabevitelem?

Figyelt kérdés

28 éves / L

170 cm / 65 kg

Fogyni szeretnék! Ülőmunkát végzem :(

Csak hétvégén van időm mozogni...


2011. jún. 7. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ne felejtsd el átállítani a fontot kg-ra.


Mondjuk azt nem hiszem, hogy hétköznap reggel 7-től este 10-ig dolgozol...

2011. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad van!

Csak 7:30-19:00-ig + munkába megyek és haza. Így 6:30-tól 20:00-ig van programom.


Akkor most firtassuk az, hogy te mettől meddig dolgozol...

2011. jún. 7. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs időd mozogni? Jó vicc.


Akkor beszélgessünk arról, h én 8-19:00 suli ált (ami hnegyed hatos kelést jelent). Mire hazaérek, sokszor 8, fél 9, és mégis tudok 20-25 percet tornázni. Ha 9-kor, akkor 9-kor, de volt, h 10-re jutottam oda, h torna. Szóval nem kifogásokat kéne keresni, mert azt mki tud.


De legalább hétvégén tornázol, ez piros pont. :)

2011. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gondoskodnog kell valakiről? Mikor haza mész leadod a szennyest anyának? Majd kiveszel a hűtőből valamit, ami be van már készítve? A gyerekeiddel kell egy kis időt tölteni? Te vagy a családellátója a férjeddel?

Mi az istenért kell itt osztani az észt?

Olvasd el a kérdést... Amennyiben tudsz rá válaszolni, akkor válaszolj... De ha nem, akkor ne eröltesd magad!

Köszönöm!

Én csak egy egyszerü kérdést tettem fel...

És csak fujjolás van...

Nem egetverő a súlyfeleslegem se, csak ez az elmúlt fél évben jött rám, amióta főleg csak hétvégén tudok sportolni.

Nem gondoltam volna, hogy életem történetét kell leírnom ahhoz, hogy egy normális választ kapjak, DE ha ez kell ahhoz, hogy ne legyetek ellenségesek akkor itt van:

Fél éve a heti mozgásom lecsökkent hétköznapi 1-2 spinning órára és hétvégi családi sétálásra / kerékpározásra...

Sajnos én hízásra nagyon hajlamos vagyok.

A kérdésem a következő:

Mekkora lenne a napi ideállis kalóriabevitelem?

2011. jún. 7. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!