Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fogynia kéne a...

Szerintetek fogynia kéne a képen a lánynak? És ha igen mennyit és honnan.

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 9. 11:36
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
ja és mükörmöm sincs:D ennyire szar lenne a kép minösége vagy nemvágom:S
2011. jún. 9. 11:53
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Fogynod nem kéne, csak valamit edzeni, mert nem izom van rajtad, hanem zsír. És ez akkor sem szép, ha ma a fiatal lányok többsége ilyen.
2011. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
nem kell fogynia,ilyen az alakja. nekem is szélesebb a csípőm, illetve kicsit vastagabb a combom de hetente 5x edzek tehát nem vagyok hájas. kb ilyen alakom van , mindenki azt mondja hogy nehogy fogyjak..
2011. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Mostanában mi az ideális testalkat?


Komolyan kérdezem, mert ide tök normál súlyú lányok felteszik a képeiket, hogy "Jaj, ugye, milyen hájas vagyok?" "Mennyit kellene fogynom?"


Kérdező, neked van tükröd?

Szemed van, vagy látássérült vagy?


Vagy milyenek akartok lenni Ti lányok?


Az az ideális alak, hogy valaki csontváz?


Fogyjál le, ha akarsz, és legyél egy két lábon járó csontkollekció, beesett arccal, és megszámolható bordákkal.


Ne haragudj, de, ha ilyet kérdezel, hogy kell-e fogynod, akkor vagy vak vagy, vagy testképzavaros, de azon csak a pszichológus segíthet, nem a fogyókúra.

2011. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nem de többen mondták már:S nekem sosem jutott eszembe ez magamtól mostanába megjegyezték szüleim testvérem is h mennyit hiztam és h rámférne egy kis mozgás h lemennyen:S pont ezaz h eddig nemérdekelt csak emiatt kezdett el...
2011. jún. 9. 12:11
 16/28 anonim ***** válasza:
a mozgás az mindenkire ráfér. tehát igenis mozogj és nassolj kevesebbet. ennyi bőven elég hiszen nem vagy kövér.
2011. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
dehogy kellene
2011. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

[link]


ezen talán jobban látszik h azér nemvagyok csontsovány (hozzáteszem kövér sem) de mondom azér 20 kiló pluszal nemtom nembiztos h jól érezném magam a börömbe:S

2011. jún. 9. 12:23
 19/28 anonim ***** válasza:
comberősítés+ egy kicsit a hasadból le kellene adni.
2011. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynia a képen a lánynak. Mozogj, az még senkinek sem ártott.
2011. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!