Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 kilót le szeretnék adni, de...

4 kilót le szeretnék adni, de mivel vizsgázom, nincs 5 percem sem mozogni. Tartós eredményt szeretnék, erre kellene valami étrend. Mit egyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Hülye kifogás. Én is vizsgázom - szigorlat - és napi fél órám van mozgásra.

Amúgy az nekem bevált, h hasra az ágyon, és "dobolok" a lábammal. Feszkó levezető meg mozgás is. Persze, nem olyan, mintha futnál, de a semminél több.

Ám minden akarat kérdése, ha nem akarsz mozogni, nem kell, csak hagyjuk a kifogásokat.

2011. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szolonak, egy 10 perc még akkor is akad, ha nyakadon a vizsgák..legalább annyit kellene mindennap mozognod, ha fogyni akarsz...csak a kajátol nem fog sikerulni..ajanlani tudok hetente/kéthetente egy gyomolcs-zoldségnapot, nagyon jo méregtelenito hatása van, sok gyumolcsot, zoldséget egyél, ilyenkor nyaron nem nehéz, mellozd a kenyeret, kiflit, édességet, naponta max 5x egyél, de ugy h jol lakj, és közben ne egyél, sok folyadék... az én mottom: Ne azért élj, hogy egyél, hanem egyél, h élj!
2011. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

annyira hülye a kifogás, hogy még a tanulás is jobban menne, ha kicsit mozognál, mivel javítja a vérkeringést és ezzel ugye az agy vérellátását


kb így néz ki:


10 óra tanulás helyett tanulsz 2*3 órát és egy óra mozgást beiktatsz a szünetben, akkor sokkal több mindent tanulsz meg ;)

2011. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
10 óra tanulás? jézusom...én reggel 7-től éjjel 2ig olvasok megállás nélkül és még így sem fogok a 3x 700oldal végére érni és ezek még csak a könyvek...de ez a kategória nem a tanulásról szól...
2011. jún. 11. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
és ha felfrissítenéd az agyad egy kis mozgással, némi szőlőcukorral, és innál eleget, akkor nem csak a tanulás menne jobban, de még fogynál is ;)
2011. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amúgy mit olvasol? mert 700 oldal nekem max 5-6 óra olvasás, ha sima szöveg...valami szakkönyv?
2011. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!