Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám csillapítani az...

Hogyan tudnám csillapítani az étvágyamat?

Figyelt kérdés

Amióta elkezdtem serdülni (kb 1 éve), azóta az étvágyam is nagyon megnőtt, és egyfolytában csak zabálok össze-vissza mindent, amit csak találok. Sajnos ez már kezd meglátszani rajtam, és nem tudom, mit csináljak magammal. Milyen sportokat ajánlanátok, esetleg ételeket, vagy módszereket amik csillapítják az étvágyamat?

13/F


2011. jún. 11. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:

egyél csak


DE sportolj!


úszás, futás, görkori, bringázás, foci, túrázás, kutyasétáltatás...itt a nyár, lehet menni a haverokkal ;)

2011. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ. Az a baj, hogy nagyon kevés barátom van, akikkel el tudnék menni valamerre. :(

2011. jún. 11. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
sportolás közben lehet ismerkedni ;)
2011. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tervezd meg előre az adott napi étkezést (már amennyire lehet)

legyen 5-6 kis adag, és ne nassolj. ha éhes vagy inkább egyél egy kis rendes kaját mint csokit, chipset,péksütit. igyál sok vizet. és mozogj sokat. menj futni, focizni stb..

2011. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden étkezés előtt tedd fel magadnak a kérdést: biztosan éhséget érzek? éhes vagyok? Nem esetleg idegességemben enném meg?

Tehát: csak akkor egyél, ha tényleg éhes vagy. Akkor sem jóllakásig!

Egyél gyümölcsöket, zöldségeket, most rengeteg van belőle!

Próbáld meg a csalánteát, nem drága /dm-ben egy tasak-nem filteres-kb.160 Ft/ Persze, ízesítés nélkül.

Minden nap igyál meg legalább 3! liter folyadékot, ezt tedd kötelezővé magadnak.

Mozogj. Ha mást nem, naponta fél-egy órát menj el gyorsgyaloglásra /mintha sietnél valahova. Fogyni fogsz, ha megfogadod tanácsaimat. Sok sikert!

2011. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy, sokszor érzem, hogy idegesség miatt, vagy csak unalomból is szoktam enni.
2011. jún. 11. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugye, ugye? Jól gondoltam én, mert néha nekem is problémám ez...
2011. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!