Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudom akarattal elvetetn...

Mivel tudom akarattal elvetetni az étvágyamat? Vagy Mi veri el az étvágyamat?

Figyelt kérdés
túl falánk vagyok és ha jó étvágyam van,akkor nem bírom ki nassolás nélkül.:(
2011. márc. 22. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok víz...
2011. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akaraterő. Más nem használ valóban. Ne igyál üdítőket, mert az tele van cukorral, ami meg függőséget okoz.

2-3 hét után nem fog annyira hiányozni, meglátod.

Tévézéshez, olvasáshoz, gépezéshez pedig nem kell nasizni. Kösd le a kezed mással, tanulj meg gyöngyöt fűzni, csomózni, kötni...

2011. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én grapefruitot nasizok. Próbáld ki te is.
2011. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindig, amikor enni akarsz, igyál meg előtte lassú kortyokban három pohár vizet. Természetesen függetlenül attól, hogy szomjas vagy-e. Ez elveszi az éhség nagy részét. Sok vizet inni egyébként is egészséges.


Továbbá ne tarts otthon nassolnivalót, túlízesített élelmiszert. Csak olyan élelmiszert tart otthon, ami csak akkor finom, ha tényleg éhes vagy (például rozskenyér, zsírmentes sajt, baromfipárizsi).


Ne tarts a lakásodban csokit, csipszet, cukros üdítőket, viszont mindig legyen ásványvíz (én a Visegrádit ajánlom, olcsó és kiváló minőségű).


Az evés lehet pótcselekvés is, ezt ki lehet váltani mással: rágógumizás (bár attól éhesebbnek érezheted magad, de tisztítja a szájüreget), valami tekergethető logikai játék, vagy bármi bizbasz, amivel jól le tudod foglalni a kezedet.

2011. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval csak a 3 pohár vízben nem értek egyet. Sokat kell inni, de azért nem annyira, hogy egymás után megigyunk 3 pohár vizet. A vesének ez túl sok.
2011. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok három pohár víz. A vesének ettől semmi baja nem lesz. Egyébként annyit igyál, amennyi "befér" nem kell hányásig vedelni. :)

De ennél lényegesen értelmesebb, ha gyümölcsökkel tömöd tele magad, legalább vitaminokat is beviszel. Pl. az alma eltelít elég könnyen, ha 2-3at megeszel és attól aztán garantáltan semmi bajod nem eshet. :)

2011. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a vízivás nem használ:

1. Moss fogat. A mentolos íz miatt úgy érezheted nem szeretnéd "összekoszolni" a fogaid, vagy elrontani ezt a jó friss lehelleted :) (nekem bevált)

2. Rágó, jó erős airwaves.

3. Kávé határozottan elveszi az étvágyat!!! Jó erős feketét, ne ilyen hígitott tejeskávét igyál.

2011. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi:D a viz és a fogmosás nekem is bevált. azért még a többi választ is köszi szépen
2011. márc. 22. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:
ne rágózz! csak éhesebbnek fogod érezni magad, és puffaszt!
2011. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért vagy mindig éhes, mert túl savas a gyomrod és a sok nasi pl ezek a sós cuccok mégjobban rátesznek erre. Kérdezd meg a háziorvost.
2011. ápr. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!