Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy kover gyerekbol vekony...

Ha egy kover gyerekbol vekony felnott lesz, akkor egesz eleten at hallgatnia kell, hogy ez hogyan tortent?

Figyelt kérdés

Lassan 30 eves leszek.

Kb 12 eves koromig kover kisgyereknek szamitottam. Utana sem tortent csoda, csak annyi, hogy nagyon sokat nottem, magas lany lettem es a vastagsagom merteke nem volt mar a regi.

Azota is ilyen a testalkatom, magas vagyok es vekony. Hiaba telt el 18 ev, a szulovarosomban akik ismernek (nem csak idosebbek, hanem korombeliek) is rendszeresen azzal zaklatnak, hogy mi tortent velem, mikor fogytam le ennyire, hogy csinaltam, mi a bajom, stb.

Amiota gyermekeim szulettek meg jobban kerdezgetnek, mert nyilvan azt vartak, hogy a terhesseg utan kover felnott leszek.

De ilyen a testalkatom, nem fogyozom, nem dietaztam, normalisan fozok/eszek, teny, hogy rendszeresen mozgok, mert szeretek.

Mar olyat is hallottam, hogy nyilvan beteg vagyok, azert vagyok ilyen.


Van kozottetek, akiknek tinikent alapban megvaltozott a testfelepitese (ami szerintem egy normalis jelenseg) es azota sem tudta ezt elfogadni a kornyezete?


Mar neha a vilagbol ki tudnek futni, tenyleg akad a mai napig valaki, aki 3-4 naponta nekem esik, hogy miert vagyok en vekony. Lassan 2 evtizede ez van es meg nem volt eleg, hogy elfogadjanak igy.


2011. jún. 12. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Bár csak 15 vagyok, de én híztam picit. Nem vagyok kövér, csak husisabb hason, mert abbahagytam a sportolást. Azt hallgatom, hogy milyen fura, régen nutellás keksszel meg banánnal, meg nutella nutellávallal tömtek, hogy egyek valamit, most meg... Kicsit idegesítő, meg szarul is esik, de nyilván senkinek nem tűnik fel:)
2011. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nagyon kövér kisgyerek voltam:) utána sovány kamasz, majd megint nagyon meghíztam, most 21 évesen pedig vékony vagyok, de nőies. simán átalakulhatsz...:)
2011. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
jézusom..ezek nem normálisak...nem tudom,vagy ennyire ostobák vagy irigyek...ez a kettő jöhet számításba...ne is figyelj rájuk,mert az agyadra fog menni...tökéletes vagy úgy ahogy vagy...én gyereknek duci voltam,most 20 vagyok és engem tartanak a legjobb csajnak a csoportban...vékony vagyok,nem nagy,de hozzám illő melleim vannak és formás fenekem(csak a combom vastag szerintem,de ez nálam alkati dolog) szóval én kb teljes változáson mentem keresztül(persze tettem is érte nem keveset) és én is megkapom -általában a volt tanáraimtól,mert sokszor járok a volt áltsulimba mert anyum most ott tanít- hogy milyen jól nézek ki és hogy lefogytam és ez engem azért zavar,mert emlékeztet arra,hogy milyen rossz volt kövér gyereknek lenni,hogy egy topot nem mertem felvenni mert féltem hogy kicsúfolnak...szerintem ha már nagyon az agyadra megy,vagy valakitől többször hallod,kérd meg finoman,hogy mellőzze a témát...
2011. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: ma 11:27 vagyok,jut eszembe az általános sulis osztályomban volt rajtam kívül 2 lány,aki nálam kövérebb volt,ők is teljesen vékonyak most és nekik is meg szokták jegyezni,de nem hinném,hogy olyan szinten,mint nálad
2011. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok, és nagyon kövér voltam, kb 1 éve, növök, és magasabb is vagyok, én is mozgok, mert szeretek, és csak úgy olvadnak a kilók, már most is avval zaklatnak hogy hogy csinálom, meg stb... Mondjuk nekem jól esik hogy észreveszik hogy fogytam, de 18 évig ezt hallgatni már tényleg elegem lenne. :)
2011. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vree ***** válasza:

Költözz el xD

Akik gyerekként ismertek, mindig azzal fognak szívatni hogy a korábbi önmagadhoz hasonlítgatnak, és teljesen mindegy hogy ez testi vagy más dolog.

2011. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én kövér tini voltam 13-19 éves koromig 17 kiló plusz volt rajtam. aztán 19 éves koromban lefogytam, azóta mindig megkapom hogy milyen jól nézek ki milyen vékony vagyok most már ne fogyjak... most 31 vagyok. míg a volt osztálytársaim inkább magukra szedtek jópár kilót én ma is fitt és vékony vagyok és valahogy ezt nehezen emésztik meg.
2011. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!