Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 176cm 78kg vagyok mikorre...

176cm 78kg vagyok mikorre lehetek 60-58kg decemberre sikerülhet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha okosan csinálod és kitartó vagy akkor igen, sikerülhet december végére.
2011. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Antóniaa ***** válasza:
Pont ezek a méreteim.. :DDD kb. 4 éve voltam 67 kg. Nekem az már kevés volt... Miért akarsz ennyire vékony lenni? Én ha visszamennék 70-re, boldog lennék. Nagyon nehéz... :( Te hogy csinálod? Hogy állsz neki?
2011. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
176 cm-hez 60 kg nagyon kevés. Szerintem a 70 kg ideális lenne számodra.
2011. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is annyi kg voltam, mint te, sőt volt hogy 2 kg-al több, elkezdtem fogyózni márciusban, ami abból áll hogy a hét első három napján elmentem 1-1 óra tornára(apinning,fitness dolgok),illetve kevesebbet eszem, de nem vonom meg magamtól pl. az édességeket, most 71 kg vagyok. :) Nyáron szeretném elérni a 60-65 kg-os súlyt, egyébként 175 cm vagyok, szerintem hamarabb is sikerülhet lefogynod a kilókat, ha belehúzol! :) Ha tényleg sportolsz, akár már sulikezdésre szép alakod lehet.(Ha diák vagy, ha pedig nem, majd lesnek a munkahelyeden.)
2011. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
diák vagyok
2011. jún. 14. 19:15
 6/13 anonim ***** válasza:

Én a 165 cm-hez törekszem az 58-59-re...:-D

(78-ról kezdtem év elején, 10 kg ment le eddig. Lassan, de biztosan:-D)

2011. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

| Nem értem miért kevés a 60 kg ehhez a magassághoz.. Én aktívan sportolok, egészségesen eszem, és ehhez a magassághoz mindig 48-58 kg között voltam(SOSE fogyóztam, csak azért voltam 48, mert sokat voltam beteg, de még akkor is jó visszajelzéseket kaptam), most is 58 kg vagyok, és rengeteg fiú ismerősöm arról áradozik, hogy milyen jó lábaim vannak, stb. Szerintem az 55-60 kg teljesen jó ehhez a magassághoz, és az a lényeg, hogy ő elégedett legyen magával, ha 58-60 kg szeretne lenni, legyen annyi! |

Kérdező, az életmódodon kell változtatnod, és decemberre meglesz az áhított súlyod. Mert egy egészséges diéta + megfelelő mozgás mellett heti 1 kg-t fogyhatsz, vagyis havonta 4-et, te kb. 20 kg-t akarsz fogyni, ezért 5 hónapra van szükséged. Én ezt javaslom:

Iktasd ki teljesen a fehér lisztből készült ételeket az étrendedből! Helyette egyél magos barna kenyeret, de azt is mértékkel! Ne egyél péksüteményeket, ne igyál cukros üdítőket, ne egyél édességet egyáltalán. Igyál szénsavmentes ásványvizet, vagy zöld teát. Mindenképp reggelizz, mert az a legfontosabb étkezés.

Minta:

Reggeli: 2 szelet fokhagymás pirítós

Tízórai: 1 natúr joghurt

Ebéd: csirkemell, párolt zöldségek, rizs

Uzsonna: barna kenyér csirkemellsonkával, uborkával, paprikával

Vacsora: gyümölcssaláta


Napi 2-3 l vizet igyál, de persze fontosak a tejtermékek is, de azért a sajtokat jobb kerülni. Mozgásnak azt ajánlanám, hogy kétnaponta menj 40 percet biciklizni, és heti háromszor menj pilatesre, vagy esetleg vegyél/tölts le pilates DVD-t, és otthon csináld heti 3*. Bocsi, hogy hosszú lett, de remélem segítettem. (Csak hetente mérd a súlyod, akkor is reggel, wc-zés után, ivás-evés előtt, de nem a súly a mérvadó, hanem a cm-k, és amit a tükörben látsz!)

176 cm/58 kg/16L

2011. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

178 cm vagyok és 77 kg...én a 71re gyúrok...az alatt az naygon kevés...már szinte csúnya lenne:S

ne akarj annyi lenni.


20/L

2011. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

ma 12:32

Ja, inkább fogyjon 50-re, biztos, ami biztos....

2011. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12:32-es vagyok, az a lényeg, hogy ő elégedett legyen magával, nem az, hogy neked vagy nekem tetsszen.. Én ahhoz adtam neki tanácsokat, amit ő szeretne. Az más dolog, hogy nekem pont az a kategória az ideális.
2011. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!