Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megtartani a...

Hogy tudnám megtartani a súlyomat?

Figyelt kérdés
Sajna kövér vagyok, jó lenne fogyni, de rájöttem, hogy nem tudok. (168 cm és 64 kg. Most csak az a cél, hogy megtartsam ezt a súlyt.) Június végén 69 voltam. Nyáron lefogytam 6 kilót, azóta már egyet visszaszedtem. Koleszos vagyok -> sokat unatkozok -> sokat eszek -> hízok. Szeptemberben nem is tesiztem. Nálunk a tesiórára mondható, hogy elég kemény, de most egy héten csak 2x van. Mit csináljak, hogy ne egyek annyi édességet? tudom, hülye kérdés, de légysziii adjatok tanácsot!
2011. okt. 15. 17:43
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
bocsi, most látom, hogy előttem nemsokkal ugyanezt kérdezték.
2011. okt. 15. 17:45
 2/23 anonim ***** válasza:
válassz valami hobbit ami leköt :) vagy menj el sétálni, barátnőiddel stb
2011. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
köszi a tippet ;)
2011. okt. 17. 19:47
 4/23 anonim ***** válasza:
mozogj minden nap , és meg van oldva az ügy! Ragadj meg minden alkalmat a mozgásra, ha nem is direkt sportolsz pl ne liftezz, hanem sétálj fel, ha utazol és teheted sétálj miinél többet, tömegközlekedés helyett, a koleszba is beszerezhetsz, egy taposógépet, vagy szobabiciklit, napi 45 percet nyomod tökéletes. Vagy kimehetsz kocogni is egyet, egy közeli parkba! Ha nem akarsz fogyni hanem súlyt tartani, a sportolás mellett megadatik az a lehetősgée, hogy nem kell mindent megvonnod magadtól, ehetsz normálisan. pl. Sport előtt ehetsz csokit, energiát ad, amit elhasználsz;
2011. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha még a sport mellé el is kezdenél diétázni, mégha nem is kökeményen, de kezdetnek egy egészséges csokimentes , meg hízókurás kajamentes táplálkozást vezetsz be, fogyni fogsz, nincs az az ember aki sport+ diéta kombó mellett nem tud lefogyni, csak elszántság kérdése.
2011. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
+ Ha az első két három hete kibírod és megérzed az eredményeit az nagy lökést adhat ám! Emlékszem amikor szakított velem a barátnőm, mint aki amnéziából ébred úgy döbbentem rá mennyire eltunyultam az elmúlt kényelmes időszakban. Kíméletlen edzésekbe kezdtem és amikor megláttam az első eredményeket, laposabb has, izomzat szépen elkezdett kirajzolódni, óriási lökést adott ami a mai napig tart! CSak elhatározás kérdése az egész!
2011. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
igen, de kellene mellém valaki, aki megver vagy valami, amikor csokit akarok venni. sétáln minden nap elsétálok majdnem a közeli boltba, meg sokat lépcsőzöm, mert a másodikon lakok. amúgy most fogytam egy kilót :D de szerintem csak ideiglenesen, úgyis visszajön.
2011. okt. 18. 12:29
 8/23 A kérdező kommentje:
igen, ezt már én is tapasztaltam. nyáron, mikor elkezdtem fogyózni, és láttam, h 69-ről már csak 67 vagyok, hát az komolyan megváltás volt, aztán meg mikor 63, ezt gondoltam: oh yeaaahh :D
2011. okt. 18. 12:32
 9/23 A kérdező kommentje:
és mégjobban akartam még fogyni és kevesebbet ettem. csakhát itt a koleszban unalmamban is eszem.
2011. okt. 18. 12:35
 10/23 anonim ***** válasza:
mennyiyre ettél keveset kérdező?
2011. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!