Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtartani a...

Hogyan tudnám megtartani a súlyomat?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10 hónapban 10 kg-t leadtam. Nem valami gyorsan, de legalább leadtam és az a lényeg. Reggeli musli, tízórai alma, ebéd-iskolai érkezde, aztán délután meg 2 szelet kenyér, vagy valami, és 18.00 után nem eszek. Ez mellett úszok, minden héten 3x 1,5 órát. Ez eddig bevált, de valahogy annyira normális lett ez az étkezés, hogy az utóbbi 2 hétben, nem adtam le semmit, hanem inkább csak ringadozok 1-2 kg különbséggel. Szeretnék még leadni min.3 kg-t és meg is tartani. Mit egyek, ne egyek még ezek mellett az eredmény eléréséhez?
2011. okt. 15. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Csökkentsd az ételt, vagy növeld az energia felhasználást. De könnyen lehet, hogy már semmi szükség további fogyásra.
2011. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs meg már a kalóriadeficit.
2011. okt. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem győzöm írni már tettem meg itt, hogy a hat után nem evés egy marhaság és egészségtelen... lefekvés előtt 2-3 órával legyen az utolsó étkezés, szénhidrátok elhagyásával fehérjedús, zöldségekkel.
2011. okt. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!