Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evvel elrontottam a fogyókúrám...

Evvel elrontottam a fogyókúrám? Ilyen még nem történt velem. :- (

Figyelt kérdés
Már több mint 13 kilót fogytam. Megfelelő és egészséges étkezéssel + napi 1 óra mozgással. Még 10-et leszeretnék adni. Volt itthon sült oldalas, ami a kedvencem, hónap óta nem ettem , és megkivántam nagyon.Ettem egy kis darabot, egy szelet kenyérrel, és egy fél kigyóuborkával . Nem volt itthon senki, hogy "segítsen", mert olyankor mindig mondja valaki, hogy ne egyél mert fogyózol stb.. , olyankor , nem is eszem. De most elkövettem ezt a hibát, és félek hogy nem fog sikerülni a fogyókúrám .:(
2011. jún. 17. 14:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
De nem léptem túl a napi megfelelő kcal mennyiséget. Előtte csirkemellet ettem zöldségekkel, és desszertnek cseresznyét.
2011. jún. 17. 14:15
 2/11 anonim válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz. A fogyókúrád sem fogja kárát látni, csak ne csinálj ilyen titkos kajálásokat többször.

Ennyi, nem kell beparázni :)

Egyébként ügyes vagy, hogy ennyit fogytál.

2011. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz,legalább az anyagcserdénet picit megmozgattad:)
2011. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nyugodj meg, nem rontottad el a fogyókúrát, ha a napi kcal mennyiségnél nem vittél be többet. :)
2011. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
89%

Gratulálok, hogy ilyen eredményes a fogyásod! Csodálak. Én midíg csak halasztgatom, hogy: majd holnap,majd holnap!:D Boccs ez OFF volt.


Szóval szeintem: nem rontottad el a fogyókúrát!:) egy kis oldalas nem jelent semmit! Folytasd csak tovább! Sok sikert kívánok!

2011. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
78%

14:21 vagyok!


Mármint a fogyókúrát! Ne az oldalas evést!:)

2011. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat. Megnyugodtam :).


A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:21


Én is halasztgattam, évek óta, hogy majd holnap, majd holnap, majd hétfön stb.. Egyszer elegem lett, és belekezdtem. :)

2011. jún. 17. 14:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gép, egy kis "bűnözés" néha belefér. Csak ez ne legyen mindennapos! Egyél du. is rendesen (mármintt ahogy szoktál :)), ha ma még tornázol, húzz rá esetleg eg kicsit, a lelkivilágod megnyugtatása érdekében. Nem rontottál el semmit, ügyes vagy, és fel ne add!!!! folytatsd!
2011. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem rontottad el, sőt még jót is tesz, mint ahogy fentebb is írták, legalább megmozgattad kicsit az anyagcserédet. néha kell egy-egy ilyen nap, főleg mikor egy helyben áll a súlyod egy ideje. ettől jobban is fogod bírni a fogyót, mert néha megengedsz magadnak ilyesmit. ha ezeket a néha bevetett napokat nem viszed túlzásba (nem lesz belőle egy hét), akkor teljesen rendben van.
2011. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Természetesen folytatom az egészet úgy mint ahogy szoktam . :) . Köszi a válaszokat, felpontoztalak mindegyikőtöket :)
2011. jún. 17. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!