Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elrontottam? Gödörbe esett a...

Elrontottam? Gödörbe esett a 4 hete tartó fogyókúrám?

Figyelt kérdés

4 hete fogyózok, eddig minden jól ment, normálisan étkeztem és mozogtam, 158 cm vagyok 59-60 kilóról indultam. 55-56 kiló vagyok jelenleg. Viszont ma elég nagyokat bűnöztem, tele ettem magam mindenféle, ételnek nem nevezhető, szeméttel! :S Most már megbántam, mert mindjárt kidurran a hasam, és nem érzem olyan jól magam.


A baj ott kezdődött, hogy 2 hete meghúzódott a bokám, de nem foglalkoztam vele, 1 hétig még mozogtam vele aztán elfajult a dolog (bedagadt, fájt, nem igazán tudtam mozgatni). Ezen a héten már semmit nem tudtam vele csinálni. Tehát ezen a héten a mozgás is elmaradt, viszont ma már ismét fájdalom nélkül tudok járni, és szerdától szeretnék ismét elkezdeni mozogni.


A falási roham annak köszönhető, hogy hétvégén fog megjönni és ilyenkor hihetetlenül kívánom ezeket az egészségtelen kajákat. Egyszerűen nem tudok ellen állni. Szerencsére ez 1-2 nap alatt lezajlik.


Ha holnap folytatom a fogyókúrámat mintha semmi se történt volna akkor folytatódik majd a fogyás, formálódás? Vagy ennek már mindegy?


2011. febr. 6. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Folytatódni fog, de kicsit most megtorpan, nem kell megijedni csak kitartás!
2011. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj nincs, holnap folytasd úgy, mintha mi sem történt volna. én 1-2 hetente van, hogy nagyon bekajálok, mert ismerősökhöz megyünk, vagy vmit ünneplünk... sőt, a fogyis napjaimban is bűnözök néha (ma ettem 2 kocka étcsokit), de ettől még heti 1 kilót simán fogyok! és nem azért, mert nagy súlyról indultam, 174/73 voltam, most 67.
2011. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves előző válaszoló! Milyen módszerrel tudsz heti 1 kg-t fogyni? L/166cm/80kg
2011. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy kifejezetten jó [de legalábbis nem baj] nagyritkán bűnözni picit a fogyókúra alatt.:)
2011. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20.04-es vagyok: napi max 180g ch és 1500 kcal, ha bűnözök, akkor azt is beleszámolom. nagyon sokat mozgok, szinte minden nap norbi dvd, futás, röplabda, aerobic... mikor mi
2011. febr. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!