Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Turmix receptek? Ötletek?

Turmix receptek? Ötletek?

Figyelt kérdés
Kerestem a Googleban, de olyan bonyolultak vannak, ilyen meg olyan különleges összetevőkböl állnak, úgy mondd felső tízezeri fajtát találtam. Én valami egyszerűre gondoltam, pl gyümölcsböl esetleg tejből stb...
2011. jún. 17. 22:37
 1/6 Vérszomjas pandamaci válasza:

Tej + méz/cukor + eper/áfonya/málna/bármi


Vagy turmixolj össze kifacsart narancslevet és banánt (ebbe nem kell cukor, mert a banán édesít), plusz valami bogyós gyümölcsöt, akár fagyasztott áfonyát, málnát. Ez olyan mint amit néhány bevásárlóközpontban aranyáron árulnak. Én otthon csinálom, gumibogyószörp néven fut a gyerkőcöknél.

2011. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi. kipróbálom ezt is :).


Ez jó : gumibogyószörp, a meséből :))

2011. jún. 17. 22:45
 3/6 Vérszomjas pandamaci válasza:
Valamelyik plázában az egyik ilyen néven fut, onnan vettem az ötletet. Ha el tudsz menni, nézd meg a kínálatot, azok csak gyümölcsökből vannak készítve. Különféle variációk vannak, pl. kiwi, ananász, mangó és hasonlóak. Sokban van almalé is (igazi almából, nem dobozos üdítő - de otthon azzal is lehet higítani).
2011. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam (mert így jól is lakok tőle:-D), hogy tej, gyümölcs, zsírszegény túró, és egy kis édesítő.

A gyümölcs pedig általában meggy, eper, málna (igaz, inkább fagyasztottat vettem eddig, de most lehet rendessel is:-))

2011. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én banán / epret tejjel turmixolom és kész. nem nagy ügy és így is finom.


Ha laktatóbbat akarok, apró szemű zabpelyhet turmixolok bele. (meleg tejben kicsit hagyni kell megpuhulni, kihülni)

2011. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyáron málnát és epret turmixoltam össze, tettem hozzá egy kis tejet és kész volt a finom turmixom. A tejet eleve hűtőbe tároljuk, de a gyümölcs is ott volt így miután kész lett a turmix rögtön lehetett inni, nem kellett külün hűteni. Ezt nagyon szeretem.

A másik, amit még nagyon szeretek: egy banánt összeturmixolok tejjel, teszek hozzá egy pici fahéjat. A fahéj megbolondíjta, egyszerűen isteni lesz tőle.

De a barackot is szoktam turmixolni kevés tejjel, ezt úgy szeretem, ha sűrűbb, ezért kevesebb tejet teszek hozzá.


Én nem szoktam cukrot vagy mézet adni hozzá, a gyümölcs íze miatt csinálom a turmixot és édesítés nélkül szeretem:)

16/L

2011. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!