Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelenleg 60 kg vagyok, szeretn...

Jelenleg 60 kg vagyok, szeretnék fogyni úgy 8-10 kilót. Ha lefogyok ennyit akkor a mellemből is sok le fog menni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
ez sok mindentől függ. láttam pár anorexiást relaítve nagy cicikkel. én fogytam sajnos elég sokat, pedig kb annyi kg voltam, mint te.
2009. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

és 155 cm vagy vagy 175 ???

amúgy ha fogysz fogy a melled is, az alkatkérdés.

anorexiásnak azért nagyobb viszonylag, mert neki akkora, olyan az alkata, de ha fogysz fogy ez is

2009. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
163 centi vagyok és 60 kg.
2009. márc. 23. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ahogy az előttem szólók is mondták, az, hogy a test mely részről kezdi el bontani a zsírt, genetika és alkat kérdése. Általában sajnos a mellről először és a csípőről, fenékről utoljára. Így törvényszerű hogy aki diétázik, annak kisebb is lesz a melle.
2009. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert neked, mind a fogyókúrához, mind a melleid megtartásához. Én is 60kg vagyok és 163 cm, én is fogyózom és én is megszeretném tartani a melleim, de ugye ezt nem lehet befolyásolni. Drukkolok neked! :)
2009. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez a genetikádtól függ.Ha átlagosan zsirtvesztesz..az a cicidböl is megy.Ezt a döntést magadnak kell meghozni: vékony test-kicsi mell vagy húsosabb test-nagyobb mell.
2012. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!