Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Carmen Electra féle sztritpíz...

Carmen Electra féle sztritpíz aerobicról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most akarom beszerezni, mert szerintem nem lehet vmi unalmas:) még 8kilót kéne "ledobnom"... Hasznélta közületek már valaki? És mik a tapasztalatok?
2009. márc. 23. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én próbáltam és egyáltalán nem fogyaszt!Ezt inkább csak azoknak ajánlanám akik el akarják csábítani a párjukat!!!Legalábbis az első két részben ez volt!!!Inkább Rubint Réka Add Önmagad 1-3.-nah az fogyaszt! :) Csajos dvd-k!!!!Comb,fenék, has erősítés :) nagyon jó!
2009. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eddig mit edzettél.

de ez elég könnyed mozgás...

én az izzasztóbbat jobban szeretem, amiben pörgök

2009. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket:) Egyébként sportoltam, de kb 2éve már nem nagyon mozgom:( Van erősítős dvdm is, de az nagyon durva, de azért szenvedek vele, remélem lesz értelme:)
2009. márc. 23. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Én használom, nekem a fogyáshoz nem vált be, de az önbizalmamon, a tartásomon és a szexuális életemen nagyon sokat lendített.:P
2009. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hello, honnan tudtad megszerezni a dvd-t? :) előre is köszike
2009. okt. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

beload.hu

vagy

thepiratebay.org

nincs mit:)

2009. okt. 30. 11:27
 7/9 Akira001 válasza:

A Carmen Electra sztriptíz aerobik lényege a folytonosságban van. Nem izzaszt le és nem pörgeti az egekig a pulzusszámot sem. Épp azért, hogy minden nap végezhető legyen megterhelés nélkül. Ez a mélyizom torna lényege. Én hetekig csináltam anno az 1. részt minden áldott nap és egy hónap után már nem csak a párom, hanem a haverok is megállapították, hogy kerekebb és feszesebb lett a fenekem. :D :P

Szóval csak annyit mondhatok, hogy mindent bele! Kitartás és higgyétek el, meglesz a várt eredmény. :)

2012. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akira001 válasza:
Ja azt elfelejtettem mondani, hogy én úgy edzettem, hogy a kritikus helyeket, mint has, derék, combok (eleinte a csípő+fenék is) betekertem folpack-kal. Így bizony izzaszt rendesen. :)
2012. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akira001 válasza:

Mélyizomtorna = Callanetics


A mozgásforma a tüdőre és a szívre nem gyakorol hatást. Sok más sporttal ellentétben nem kell attól tartanunk, hogy az izmaink még bírnák az edzést, a tüdőnkből azonban már elfogyott a levegő, ennél fogva azok is bátran gyakorolhatják a Callanetics-et, akik számára más, szívizom dolgoztatásával járó sportok nem ajánlottak.


Forrás: [link]

2012. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!