Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok 20kg feleslegge...

18 éves vagyok 20kg felesleggel. Ha leadom, megereszkedhet a bőröm? ( részletek alul)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, rengeteg sportot űztem és sosem volt gonom a súlyfelesleggel. 1.5 éve azonban leálltam a sportolással(tanulás miatt) és nagyon elkényelmesedtem. A kilók csak jöttek rám, én meg úgy voltam vele,majd úgyis le tudom mozogni. De az utóbbi fél évben a gyorskajának köszönhetően, közel 10 Kg-ot szedtem fel, és így már 20Kg felesleg van rajtam. Most gondolkozom azon, hogy vajon, ha most nekiállok futni, mozogni, akkor meg fog-e nyúlni a bőröm? A mellem pl nagyon nagy lett ( nekem unorítónak tűnik pfff) és az miatt is aggódok, hogy ha lefogyom egy lógó valami lesz majd a helyén. Mennyi erre az esély??? Arra is gondoltam, még vagyok annyira fiatal h. a bőröm regenerálni tudja magát, de nagyon parázok.
2010. márc. 20. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Ha a bőr elszakadt és striás, az nem jön helyre soha. Amúgy 20 kiló nem a világ, bár a mellek lóghatnak ennyi súly leadása után... Persze csak ha lány vagy :) Ha fiú akkor nincs gond, csak edzeni kell... Fogytam én már 40-et is, és bár szét vagyok szakadva és a bőröm is megnyúlt, mégsem látszik csak közelről. Lógni meg nem lóg semmim.

F/28

2010. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
33%
A farkad az lóg te hüje:))
2010. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Helyes írás te hülye.:-) Hát ha már csíkok keletkeztek akkor már nem lesz rúgalmas sajnos.. sportolj sokat.
2010. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor már helyesírás, hee :D

Nekem is hasonló a problémám, csak éppen több felesleggel.

De lévén fiatal vagy, a bőröd könnyebben regenerálódik - amennyiben nem nagyon drasztikusan fogysz... Legalábbis én is ebben reménykedem. :( :)

A lógó mell viszont sajnos esélyes :(

2010. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez alkat kérdése is,van aki lefogy 20-30 kilót és nem látszik a bőrén,de van akinek igen,és nagyon csúnya marad,valamint a melled biztos hogy lógni fog,lehet nem tetszik amit írtam,de sajnos ez az igazság
2010. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!