Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Jógától lehet fogyni?

A Jógától lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 09:48
 1/6 anonim válasza:
100%
Természetesen lehet:) Mikor elhatároztam, hogy fogyni szeretnék, probáltam kímélő testmozgást választani, mert nem volt jó a kondim, így a jógát vélasztottam. Először féltem, hogy nem lesz elég, de ha ugy csinálod ahogy kell, és nem csalsz, még izzadni is fogsz:) Április végén kezdtem jógázni, és mára 10kg-t fogytam.
2011. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. jún. 22. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem fogyózom, de járok jógázni és elég sokszor megizzasztanak a feladatok:)
2011. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
magától a jógától nem igazán lehet. a jóga inkább abban segít hogy kordában tartsd magad ,összhangba kerülj magaddal. sokkal kiegyensúlyozottabb leszel és ez sokat segít a fogyásban.
2011. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne tőle fogyni? engem igen csak megizzaszt és izomlázam is van tőle. Persze nem a légzésgyakorlatokra gondolok, de azért a jóga is elég intenzív, attól függetlenül, hogy a pulzus nincs az egekben. Vagy tévedek? De persze lehet, hogy neked van igazad utolsó, végül is azért tettem fel a kérdést, hogy halljam mások véleményét, tapasztalatait, szóval köszi, hogy írtál :)
2011. jún. 22. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok , a jóga inkább formál, fogyáshoz elsősorban aerob mozgásra , intervallumos edzésre van szükség. persze fogyhatsz tőle ha az étkezésed rendben van azaz kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elhasználsz.
2011. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!