Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kell hányni?

Hogy kell hányni?

Figyelt kérdés
hiába dugom le vagy 5 percig az ujjam a torkomban nem jön fel semmi
2008. febr. 24. 07:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
nagyon bunkók vagytok én csak kérdeztem valamit és szerintem ez egyáltalán nem poénos dolog. elsírtam magam amikor elolvastam a válaszaitokat köszi.
2008. márc. 1. 21:45
 12/24 anonim válasza:
100%
Nemtudom,én amikor berugtam,és hanyásérzetem volt,nembirtam hányni pedig már a félóráig szenvedtem az ujjammal a torkomban....:)
2008. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%

Tudom,nem ezeket a válaszokat vártad, de a hányás betegség.

Ha néha meg szeretnél szabadulni egy egy kilótól inkább válaszd a hashajtót.

Bár az is kockázatos a belek és a szervezet megterhelése miatt, de még mindig jobb mintha a nyelőcsöved és a nyelőrendszered tennéd tönkre.

Az új fogak elég drágák, a gyomorsav lemarja.

Nem csak néha, hanem minden alkalommal.


Ha pedig az a probléma,hogy eltelsz és utána bűntudatod van, akkor egyél lassan és igyál előtte és közben sok folyadékot.

A folyadék telít. Konkrétan az ásványvíz, mert tele van buborékkal de kalória szinte nulla.

Ásványi tartalma viszont a fogyózás idején is kell.

2008. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is bunkók és nyersek voltak az előttem szólók,de nem fejtetted ki a kérdésed okait így joggal gondolja mindenki,hogy bulimia gyanu áll a háttérben.

Mellesleg az ásványviz tényleg telíti a gyomrodat. Igaz büfizel tőle néha, de nincs gond az éhséggel.


Esetleg próbáld meg kifejteni a hányás indokod,hátha félre lett értve valami.

2008. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
én irtam ki a kérdést néha teleeszem magam mert unatkozom és ilyenkor tényleg bűntudatom van... de nem vok bulimiás, csak naon könnyen hízom
2008. márc. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
De pedig ez már kezdődő bulimia, akármit hiszel is... Menj orvoshoz.
2008. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
63%

Minek zabálsz, ha hízol tőle? Tényleg unalomból?

Más ilyenkor megnéz egy filmet, vagy elmegy sétálni, biciklizni, kirándulni. Szerintem már ez a unalombólevés is beteges, de ennek lelki okai vannak. Ha viszont még meg is hízol tőle akkor még rosszabb lesz, depresszió, önbizalomhiány, stb... ez 22-es csapdája.

Ne egyél sokat, mozdulj ki otthonról, szervezz programokat és máris nem fog eszedbe jutni az evés. (Na jó, rágógumi mehet, csak nehogy lenyeld unalmadban :-)))

2008. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%

a bűntudatot inkább kicsit később győzd le valami mással. pici mozgással, felüléssel vagy valamivel, ami tudod , hogy esetleg elveszi a kedved a következő torkoskodástól.


Vagy próbálj meg arra gondolni, hogy az élet nem evésből áll.... nem ez az értelme, csak csipegess...

vagy hogy az ízét tovább élvezed minél lassabban nyammogsz rajta...


nálam bevált ^^

bár nem mindig.

2008. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pont, hogy nem! Az étkezést gyorsan le kell zavarni, aztán el is lehet felejteni a következő étkezésig. NE ! legyen előtted mindíg a kaja, és ne "csipegess", azt hagyd meg a madaraknak. Nem azért élünk, hogy együnk, hanem azért eszünk, hogy éljünk.
2008. márc. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Tudományos tény hogy a gyorsan lezavart zabálást az agy nem fogja fel ezért eszi magát degeszre az ember, míg ha lassan kérődzik, hamar eljut az agyába a megtelt tábla.
2008. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!