Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kell hányni?

Hogy kell hányni?

Figyelt kérdés
hiába dugom le vagy 5 percig az ujjam a torkomban nem jön fel semmi
2008. febr. 24. 07:35
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
nagyonnem ez volt a kérdés...
2008. márc. 14. 16:03
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer megpróbáltam,és ezeket mondtam magamnak amiket itt neked írtak,ne keseredj el ezt a butaságot pedig felejtsd el,a recept:1 jó barát,sok folyadék,saláta és gyümi+kis torna,ha belefér az idődbe
2008. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
40%

Nézd nagyon egyszerű.


Végy egy wc csészét ,de ez igazából a szabadban is művelhető, fakultatív tevékenység. NEm árt ha iszol előtte valami töményet, hogy jobban menjen, de elég ha Somára vagy Liptai Klaudia ocsmány pofájára gonolsz és már jön is az "ihlet". Nem. Nem kell benyúlni a szádba. Elég csak rájuk gondolni meg a hájas fejükre. Aztán szépen előredőlsz és várod hogy hasson a varázs :DDDD Ha mégsem sikerül, akkor lehet még különböző rókázást fokozó technikát bevetni, csatornalyukat szaglászni, kutyagumit kéz nélkül eltakarítani stb.....


Remélem érthető volt a válaszom, és elég cinikus hogy elgondokozz hogy kérdezhetsz ilyen hülyeséget

2008. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Szerintem a fő kérdés alapvetően jó ha nem vesszük bele az alatalévő sort....


Na most akkor h is kellene hányni h az orrom ne menjen teli kajával???

2015. ápr. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!