Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nagyon furcsa dietara...

Egy nagyon furcsa dietara kernem a tanacsotokat. :S Mit ehetnek?

Figyelt kérdés

Az igazsag az, hogy alapbol nem dietaznek, se nem fogyoznek, megis ugy erzem ez az a csopor, ami a legkompetensebb a temaban.


Munka miatt ugy hozta a sors, hogy Japanba kellett menjek dolgozni, Fukushimatol igazabol nem is olyan borzasztoan messze (eszak-Tokioba). Most egyre inkabb ugy tunik, hogy a kajakkal nagyobb gond van mint eddig kepzeltek, lassan elfelejthetjuk a leveles zoldsegeket, rizst, buzat, tejtermekeket (!), tojast, nyershust...

(legalabbis a helyi termekeket, de nehez beazonositani mi honnan van + itt is elkezdodtek az atragasztgatasok, h ugy tuntessek fel mintha mashonnan szarmaznanak)


A kerdesem az: mit egyek? Marmint ugy, hogy nagyjabol tartsam az egeszseges szintet/aranyokat.

Amit tudok enni:

-deli gyumolcsok (banan, ananasz)

-konzerv borso, bab, paradicsom kulfoldrol

-teszta (olaszorszagbol)

-sajt (francia, meregdraga)


minden otletet szivessen fogadok,

paradicsomos teszta + banan vacsorara mostanaban a napi slager :(


2011. jún. 23. 07:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Mar eddig 4 kilot fogytam es elkezdtek feher foltok megjelenni a kormomon, ugyhogy erzem hogy valamiben hianyt szenvedek, ezert is irtam ide :(
2011. jún. 23. 07:10
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmilyen más importáru nincs? Mert gondolom, bármit ehetsz, ami elég messziről származik. Tehát ami importáru.

Valamilyen multivitamint mindenképpen kezdj el szedni, és igyekezz minél többféle ételt felkutatni, amit ehetsz, mert ez így nagyon egyhangú.

2011. jún. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hiányzik az étrendedből:

húskészítmények = import olajos halat, egyéb konzerv import húsféleségeket keress

ha találsz valami import tejterméket, = sajt, vaj, stb.

több zöldség, gyümölcs = import dobozos készítmények.


Persze ezekben a konzerv készítményekben rengeteg a tartósítószer, ezért RENGETEG palackozott (import) VÍZ, ami segít a vesének kimosni ezekből a tartósítőszerekből minél többet.

2011. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerinted a konzervbe mi a francnak kéne tartósítószer? Láttál te már halkonzervet közelről? Rá van írva, hogy tartósítószer van benne? Maga a konzerv tartósít. Nehogy már azt hidd, hogy a tartós tej is a tartósítószertől tartós.
2011. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert mit gondolsz, mi a fenétől állna el, ha nem raknak bele valamit. Azért mert nem írják rá????
2011. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Inkább járasd meg azt a bugyuta agyadat és a konkrét kérdésre válaszolj!!!

Ha pedig annyi nem telik tőled, akkor inkább halgass!

2011. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Okoska "előző", azért áll el a konzerv meg a tej, mert hermetikusan lezárják, és hőkezeléssel tartósítják.


Egyébként a kérdező szerintem ne az egészséges arányokat akarja tartani ilyen feltételekkel, hanem azt egye amit tud.

2011. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

fagyasztott zöldség, gyümölcs esetleg? befőttek? dobozos 100%-os gyümölcslevek?

tényleg érdemes lenne multivitamint szedned.

2011. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!