Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a furcsa úszógumim...

Mit kezdjek a furcsa úszógumimmal?

Figyelt kérdés

2 éve mindennap hasizmozom kockás a hasam de az utóbbi időben azt vettem észre hogy a csípőm hátsórészére ilyen kis zsírpárnácska rakódott ami elég furán fest mert elöl kilátszik a medencecsontom, hátul meg ilyen úszógumi szerű.

hullahoppkaarikával próbálom de az szétveri a medencém és tiszta kékzöld.

ötlet hogy hogy tudnám más módszerrel eltünteni ?

(rendszeresen kardiózom is futok vagy biciklizem )


2011. júl. 15. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj oda mit mikor eszel és iszol.Ha fogyózol akkor az ilyenek mint a Sprite,Cola,Energiaital...STOP!!!

Mert elpusztitják a gyomorsavadat és a kaja után nem tud semmit sem megemészteni.A joghurtot meg aktiviát ieneket is verd ki a fejedből.Egyél sok fehérjét és folytatsd a kondizást tovább.ha egy hétvégén iszol alkoholt az egy egész hónapos edzést vág tönkre!!!!!

2011. júl. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

2.: hát akkor az osztálytársaim nem tudom, hogy csinálják, h vedelik a piát minden másnap, mégis k*rvajól néznek ki.

nyilván keményen kell edzeni, de azért nem kell ez a fanatizmus sztem.

2011. júl. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mármint az elsőnek írtam.xD a kérdésre meg... oldalfekvés, és törzsemelés. meg hátizomfejlesztés. én ezt tudnám mondani. de amúgy szerintem nem lehet olyan durva az az úszógumi, ha kilókban mérve nem vagy sok. ;)
2011. júl. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem is írták, hátizmot kell erősíteni, a hasizommal párhuzamosan (kellett volna), van rá egy csomó gyakorlat (pl törzsemelés).
2011. júl. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés... az, hogy hova hízol, vagy miből fogysz az genetika. Attól, hogy erősítesz alsó hátra is ezentúl nem biztos, hogy onnan fogsz elsőnek fogyni. Diéta kell és rendes edzésterv mert az, hogy hasazol az nem edzés csak ilyen odahányt akármi. Teljes testes edzés kell, nem csak hasizmod van.
2011. júl. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kardiózni/aerobozni kéne,az égeti a zsírt, nem a hasazás,meg a hullahopp
2011. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

egy éve kizártam a szénhidrátot az életemből nagyon figyelek az étkezésemre. 49 kiló vagyok amúgy, 161 centi.

köszönöm a tippeket (:

2011. júl. 15. 22:26
 8/8 A kérdező kommentje:
jah és 15 éves lány (:
2011. júl. 15. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!