Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális? Olyan furcsa.

Ez normális? Olyan furcsa.

Figyelt kérdés

Fél év alatt fogytam picivel több mint 16 kilót , még 7-8-at le szeretnék adni.

Régebben rengeteget ettem, 3 X annyit ettem mint mások , meg rengeteg zsíros , lisztes kajákat, és rengeted szénsavas cukros üdítőket ittam, még a levesre is azt ittam. Nagyon sokat ettem.

Most meg azt veszem észre, hogy egyre kevesebbet birok enni kb az 1/3-át eszem annak mint régebben, és nem kivánom az olyan kajákat mint amiket régen ettem, amikor eszem belőle, hányingerem lesz, és nem megy le a torkomon.Sokkal kevesebbtől jól lakom.

Olyan furcsa ez így vissza gondolva, hogy ahhoz képest amennyit ettem , és miket, hogy ennyire megváltozott ez.


2011. aug. 13. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
összeszűkült a gyomrod.
2011. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most ebben mit is kéne megválaszolni?

Azért szerintem simán befalnál a kedvenc sütidből és gyorskajádból egy jó adaggal :)

2011. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!