Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kell enni edzés után?

Kell enni edzés után?

Figyelt kérdés
Főleg szoba biciklizni szoktam. Legtöbbször este, de hétvégén van hogy összejön napközben is vagy reggel. Arra lennék kíváncsi, hogy mikor mit kéne enni, hogy ne izomból fogyjak. Estére már csak egy kis tejet v zsírszegény kakaót gondoltam ( zsírszegény tej+zsírszegény cukormentes kakaópor) de napközbe meg reggel nem tudom... Minden tippet szívesen fogadok:)
2009. márc. 24. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Napközben, ill. reggel fontos, hogy szénhidrát és fehérje is legyen a kajában, este pedig a fehérje domináljon, tehát sovány hús+zöldség, ill sovány túró.
2009. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szóló is mondta, még azzal egészíteném ki, hogy edzés (biciklizés) után ajánlatos azonnal inni egy fehérjeturmixot, ezzel elkerülheted az izombontást. Tejet csak akkor ajánlanék ha biztos forrásból tudod szerezni, mert amit a boltban árulnak tej néven az nem tej, hanem vizes fehér lötty. :) (Próbáld csak meg megalvasztani egyszer!)
2009. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És fehérjeturmix az miből állna? Amúgy nem nagyon tudok úgymond "igazi" tejet beszerezni. Nagymamámnál van olyan ami tényleg tehénből jön:D De az messze van. És bevallom engem megnyugtat ez a fehér lötty mert nem túl nagy a zsírtartalma. Bár az íze tényleg nem az igazi:(
2009. márc. 24. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszel fehérjeport, és vízben feloldod. Pl. Anabolic Whey, 100% Whey Protein a Scitectől. A tejből hidd el, hogy nem a zsírtartalma fog hízlalni. Sokkal jobban hízlal a tejcukor, vagy a rostos cukrozott üdítő, vagy a kóla, tehát amiben szénhidrát van. Én csak a saját érdekedben javaslom, hogy ne fogyassz ipari tejet, mert semmi köze nincs az eredeti tejhez.
2009. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg tudnád mondani milyen üzletekben szerezhetem be a fehérjeport? Siklós környékén lakom és elég nehezen jutok hozzá az ilyen típusú dolgokhoz.
2009. ápr. 1. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:

www.shop.builder.hu


Házhoz szállítják!

2009. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!