Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mai étkezésem jó volt edzés...

A mai étkezésem jó volt edzés mellé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az elmúlt napokban már kérdeztem 1-2 dolgot és tényleg hasznosak voltak. Most a következő lenne a kérdésem:

Ugyebár az elvileg 1000 kalóriás Norbi féle kickboxot nyomom minden nap. Elég durva edzés, számomra legalábbis, a végére ömlik a víz rólam.

Reggeli: 2 szelet bajor rozskenyér, felvágott, fejessali

Edzés után dél körül: párolt hekk filé, magában

Kora délután: 1 alma

Késő délután: köménymag leves, 5 db túrós derelye

És most este 3 pici Mercy csoki, mert nem bírtam ellenállni:D

Előre is köszi a válaszokat:)


2011. nov. 10. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

reggel alig eszel este viszont sokat(nem sok igazából, csak nem valami hasznos ételek)

ebdére kéne enni rizst, főzeléket(zöldségmártást) párolt, nyers,zöldségeket, főtt krumplit savanyúságot az ebdéhez így nem lennél kiéhezve délutánra

alma az jó

délután a leves jó, de pl ehetnél inkább egy könnyebb és laktatób zöldséglevest pl mozzarella golyókkal

este pedig túrót keffírel kikeverve zöldséggel avgy gyümölccsel

2011. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ebédre kellene enni egy adag rizst köretnek, és akkor este nem kívánnád az édességet (csoki, derelye). ebédig jó, délután a derelye helyett 1-2 gyümölcs, vacsira pedig a csoki helyett mehetne túró, vagy főtt tojás, vagy hús/hal zöldséggel.
2011. nov. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor a mait már így alakítom:)
2011. nov. 11. 08:07
 4/4 anonim ***** válasza:
fordítva kéne, reggelire többet, délután,estefelé keveset. csokit meg ne minden nap :) most nem azt mondom, hogy nem lehet egyáltalán, én is szoktam kb. 2hetente bekapni valami falatnyi édességet, kielégíti a vágyaim ilyen téren, és nem is árt :D túrós derelye sem kéne oda, inkább valami fehérje.
2011. nov. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!