Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlotok?

Milyen fogyókúrát ajánlotok?

Figyelt kérdés
160 cm, 80 kg vagyok. Tudom nagyon sok de már egy csomószor próbáltam lefogyni de nem ment :( Most megint elkezdtem este már nem eszek és tornázom. Szerintetek hány kilót kéne lefogynom?
2011. jún. 23. 21:17
 1/1 anonim válasza:

Hát én 187 vagyok és 82 és 87 ről 2 hónap alatt úgy sikerült hogy fölírogattam azoknak a kajáknak a kalóriaatartalmát amit enni szoktam és egy listát állítottam össze minden napre másikat 1600 kcal-ig :D

Egy normális felnőttnek 2000 kcal-ra van szüksége naponta, ez az hogy elmész a boltba postára stb... én tanultam móiskolába jártam 1600 kcal mellet és sikerült elején nagyon nehéz, de aztán megszokod :D Hajrá ha fiú vagy akkor olyan 60-65 ha lány 55-60 :P :D de nemtudom ezt biztosra vannak ilyen cuccok ahová beütöd a magasságod és kiadja a megfelelő sújt :D

2011. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!