Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 évesen,65-69kg,és 175cm/mag...

15 évesen,65-69kg,és 175cm/magas Ez megfelelő vagy nem? Vagy fogynom kell?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én is ennyi voltam,és ez jó.. Attól függ,hogy érzed maagd a bőrödben. Inkább sportolj,ha változtatni akarsz,mint fogyózz,mert szebb lesz tőle a tested!
2009. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
A női ideális testsúlly: 54kg. A férfi: 71kg. Ha idősebb vagy, mint 18, akkor írj, mert ezt 18 év alatt számoltam.
2009. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
175/54 kiló ideális lenne szerinted?Mert ezt csak max a könyv írja! Neharagudj,de nem ismered a mai fiatalok súlyait.Én az vagyok és tisztába vagyok vele,hogy x barátnőm hány kiló és hány centi,és hogy néz ki.
2009. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Második válaszolónak: hát akkor én hordó vagyok a 163/55 kilóval? :D Ez volt a nap vicce. :)


Kérdezőnek: nem kell fogynod. Ha szálkásabb akarsz lenni, akkor sportolj valamit rendszeresen. De ne azt csináld, hogy napi 300 felülés, hanem minden izmot mozgass meg. Edzőteremben kérj tanácsot.

2009. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem 175 cmhez az 54 kgos noi idealis testsuly nagy butasag.

En 178 cm magas no vagyok, igaz, nem 15 eves. Izmos vagyok, sok alakformalo tornat csinalok es 65 kg vagyok. Gondolom eszerint a kalkulator szerint nekem is 60 alatt kellene lennem, ami szerintem minden lenne nalam, csak nem szep, mert en ugy gondolom,hogy most vagyok csucsformaban. (Es elso ranezesre meg 65 kgosan is olyan megjegyzeseket kapok, hogy tul vekony vagyok.)

A kerdezonek szerintem nem fogyokuraznia kell, hanem alakot formalni, ha valamivel nincs megelegedve.

2009. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
22%
Előző hozzászólóhoz: én 174 cm vagyok és 54 kiló. És nem vagyok kiéhezett, mozgásképtelen csontváz, a másodlagos nemi jellegek úgymond megvannak, sőt kis felesleg is van, életem szerény keretei között teljesen életképesnek ítélem magam, fizikailag is elég jó kondícióban, napi sétaadag 10km :) szóval az, hogy hány kiló vagy, függ a csontozattól, az izomzattól is... Így látatlanban nehéz megmondani. Ha tükörbe nézel, és túlsúlyosnak találod magad, akkor hajrá, jó fogyókúra, edzés. Ha viszont jól érzed magad a bőrödben, akkor minden okés, semmi szükség fogyásra, viszont egy kis edzés, alakformálás sosem árt, karbantart!
2009. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Elhiszem, hogy van kivétel, de a válaszok arányából úgy látom, hogy az emberek döntő többsége nem olyan könnyűszerkezetű, mint te.

Egyik sem jobb, mint a másik, de szerintem te is tisztában vagy azzal, hogy egy átlag testalkat esetében 174-175 cm-hez nem az 54 kg ideális (ideális alatt én a normál, formás testalkatot értem, nem a teltet, nem a soványat). Ha valakin még izom is van, akkor meg főleg lehetetlen ilyen magassághoz 54 kg-nak lenni. Kivéve, ha hiányzik az egyik lába, vagy hungarocellből vannak a csontjai.

Tudom, hogy miről beszélek, én is tudok 60 kg alatt lenni, ha akarok. 1-2 hónap alatt elérem, már volt rá példa. Csak egy enyhe munkahelyi stresszes hajtás, rendszertelen és minőségtelen evés, valamint a sport teljes felfüggesztése kellett hozzá, illetve az, hogy napi 15-16 órát üljek az irodámban a fenekemen. Két hónap alatt úgy leépültek az izmaim, hogy az említett kalkulátor szerint ideálisnak számítottam volna. Maradt cicim, mellem, minden más alaktalan volt (szerintem), két hosszú vékony lábból és karból álltam. Akkor is kemény volt a testem, de nem az izmok miatt. Szerintem akkor nem voltam szép.

2009. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Elfelejtettem odaírni, de gondolom mindenki kitalálta: az engem megelőző válaszolóhoz szóltam.
2009. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
65%

a 11:47-es válaszoló vagyok. Nem ideális példaként írtam magam, azt sem állítottam, hogy ez a norma és én vagyok az etalon, csupán azt kívántam illusztrálni, hogy mennyire emberfüggő a probléma és mennyire nehéz csupán magasságból/súlyból megválaszolni a kedves kérdezőnek, hogy megfelelő-e a külseje. Azt sem mondtam, hogy azonnal éhkúrára kéne átállnia, hanem azt, hogy ha jól érzi magát, akkor normális, és minden OK. ezt továbbra is tartom.

igen, hungarocellből vannak a csontjaim =D lebuktam, francba.

2009. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
ez pont h megfelelo :d nem kell fogynod, szerintem. mindenki mast mond, inkabb sportolj.. azzal formalod az alakod
2009. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!