Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes kipróbálni ezt a diétát?

Érdemes kipróbálni ezt a diétát?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy cikket, ahol egy csaj ezt alkalmazta extra nagy feleslegnél:

Délelőtt rendesen evett, ebéd után(13órától) viszont csak folyadékot fogyasztott, tehát max turmix, tej, gyümölcslé, gyógytea. Semmit sem sportolt mellé, egy év alatt ezzel 23kg-ot fogyott szép lassan.


2011. jún. 26. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdemes,az én barátnőm is így fogyott le 11kg-ot.
2011. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a fajta, hogy 2-3 nap alatt akarjak 2-3 kilót leadni, mint a sok buggyant tinicsaj itt. Lassan szeretnék, és persze emellett sporttal(bicajozom mindennap) és sokat sétálok is(nem buszozom, inkább km-et sétálok a lányommal a babakocsiban). Nem szeretném visszaszedni a leadott kilókat a "barátaival" együtt. Ja, és nem pár kilót kell leadnom, hanem bizony jóval többet.
2011. jún. 26. 09:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Vissza csak akkor szednéd a leadott kilókat,ha a fogyózás után (bocs a csúnya szóért)újra elkezdenél zabálni.
2011. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes. Van valami linkje? szívesen megnézném én is :D
2011. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát de ha tervezel sportolni, akkor minek felborítani a rendes táplálékbevitelt?


Egyél egészségesen (de egyél MINDENT, húst, liszteset, sok zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket).


És természetesen mozogj sokat (különben a legjobb diéta után is pocsékul fogsz kinézni, mert az izom könnyebben eltűnik sport nélkül, mint a zsír. Könnyebb leszel, és ronda is...). Ha edzel is mindezek mellett, akkor nem csak, hogy formásabb leszel (sokkalta vékonyabb, még ha könnyebb nem is, de ne a kg számítson, hanem a centi...). Akkor nem kell "bűnözni" meg sanyargatni magadat, viszont klasszisokkal egészségesebb és fittebb leszel. Persze az eredmény sem lesz olyan gyors, de utána is úgy maradsz.

2011. jún. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
NEM KELL MOZOGNOD!!!Ez egy hülye idióta tévhit.Nagyon sok embert ezzel akarnak kondiba csábítani hogy több legyen a bevétel.Én egy éve úgy fogytam le 8 kilót hogy nem sportoltam és teljesen feszes vagyok.Semmi háj nincs rajtam.Nem vagy plöttyedt sem.Csak az étkezésre kell figyelni és onnantól megvan.
2011. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,


csak szólok, mozogni nem csak kondiban lehet... :) Lehet futni, kocogni, sétálni, hasizmozni, fekvőtámasz, hátizom, de akár lépcsőzni, sőt, kisgyerekes anyukáknak remek torna, ha rárakja a gyereket a lábára, és úgy emelgeti. A gyerekek imádják, anyuka meg ingyen tornázik :)

2011. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem szoktam, eddig sem zabáltam kedves válaszoló, hanem ettem, de nem mértéktelenül! Sajnos a gyermekkori egyoldalú táplálkozásnak(nagyon csórik voltunk) köszönhetően híztam fel 13 éves koromra 92kg-ra! Sokan azt mondják, hogy ez nevetséges, de nem így van! Ha mindennap arra kényszerülsz hogy vajas/zsíros kenyeret egyél, paprikás krumplit vagy pl krumplis tésztát, akkor fel is jönnek a kilók, pláne meg a hormonzavar mellé.. Utálom, amikor azt hiszik rólam, hogy mert zabáltam, attól lettem ekkora, közben erről s sincs.. :(

Számomra a fogyókúra elképzelhetetlen sport nélkül, nem is értek egyet azokkal, akik anélkül akarnak fogyni. az szerintem tényleg nagy lustaságra vall.

2011. jún. 27. 07:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lustaságra vall csak idő hiányra.Valamelyik kérdésnél már leírtam hogy milyen a napirendem.Ott is lehetetlennek tartották a sportolást.Még egyszer nm írom le
2011. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!